Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jaime Lannister a Trónok...

Jaime Lannister a Trónok harca egyik epizódjában azt mondta Brienne-nek, hogy 3 férfi van a Hét Királyságban, aki le tudná győzni. Kikre gondolt?

Figyelt kérdés

2013. aug. 8. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem részletezte. Arra nem emlékszem,h a könyvben egyáltalán mondta-e ezt, de miután levágták a kezét, akkor gondolkozott rajta,h a legerősebbek közül lenne-e még esélye vmelyik ellen. És akkor említette -akikre emlékszem- a Vérebet, a Hegyet és Hordó Umbert,h ellenük már nem lenne esélye, mert túl erősek fizikailag. Loras ellen egy lovagi párbajon nem lenne esélye, mivel egy kézzel nem tudná a lándzsát és pajzsot is tartani egyszerre plusz irányítani a lovat, stb.


De sztem ezek közül sztem egyiket se sorolta volna azok közé, akiknek van ellene esélye. A Hegy erős, de lomha (mint ahogy a következő évadban ki is fog derülni^^), ugyanígy Umber, a Véreb vmennyivel gyengébb de gyorsabb mint a Hegy. Loras inkább lovas összecsapásban jó, nem közelharcban stb.


Ha volt ilyen kijelentése a könyvben is amire kérdezel, akk sztem az egyik Barristan Selmy, mert igaz h öreg, de úgy vélik,h ő a legjobb harcos a Hétkirályságban. Ha csak a sorozatban volt, akkor meg felesleges rajta agyalni.

2013. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Hordóra, a Hegyre és a Vérebre gondolt, ezt említette is (illetve korábban említette Arthur Dayne-t is, de ő ugye már halott rég)
2013. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért nem biztos,h pont erre a 3 gondolt. Pl.: csak akkor mondta őket, miután levágták a kezét, mert ha belegondolunk SPOILER említette a Hegyet, de Oberyn Martellt, aki lealázta a Hegyet a 4. könyvben, őt nem. A Hegy csak fizikailag roppant erős, de túl lomha. Ha Oberyn nem lett volna olyan forrófejű, akkor komolyabb sérülés nélkül ölte volna meg a Hegyet.
2013. aug. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik mindenképpen Baristan Selmy, a második helyezet a Véreb szerintem a harmadik Gregor vagy Hordó Umber, de én úgy gondolom hogy ők nem bírnának el vele, a Véreb is csak nagyon talán Baristan már igen.
2013. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem emlékszek hogy volt,de kb. ezeket mondanám én is mint az előző válaszolók...esetleg még Brynden Tully
2016. dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!