Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Glee-fanok, mik voltak rá írva?

Glee-fanok, mik voltak rá írva?

Figyelt kérdés
A 2.évad 18. részében,amikor kiírták a pólójukra azt,amit utálnak magukban,akkor nem láttam (vagy nem értettem),hogy Puck,Mersedes,és Quinn pólójára mi volt írva.A válaszokat köszönöm.:)

2013. aug. 9. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos nem igazán tudom,hogy van-e értelme, mert Mersedes-nek az volt ráírva,hogy "no weave", és a weave a szövés, tehát,hogy ő nem sző? :D

Queen pólóján az igazi neve szerepelt, Puck pólóján pedig az szerepel,hogy "I'm with stupid", tehát a "Hülyével vagyok" és lefele mutat a nyíl :D Remélem segített valamit :)

2013. aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,köszi.:)
2013. aug. 11. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Mercedes eredetileg göndör hajú, (weave= hullám/hullámos) de utálja azt, ezért folyton egyenesitenie kell.. :)

Igy már szerintem több értelme van mint a nem szőnek :D

Puck felirata pedig arra utal, hogy saját bevallása szerint ő hülye/buta a tanuláshoz. Sosem volt egy él tanuló.

:)

2013. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké,köszi.:)
2013. aug. 12. 09:51
 5/5 TiniVani válasza:
Quinn - Lucy Cabaloosey vagyis nagyseggű lucy
2014. jan. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!