Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ilyen animeket ajánlani?

Tudnátok ilyen animeket ajánlani?

Figyelt kérdés
Ne legyen horror, lehetőleg több mint 50 részes legyen magyar szinkronnal, inkább olyat keresek ami az inuyashahoz hasonló, de lehet másmilyeneket is mondani (nem baj ha egyet többen is leírtok)
2013. aug. 9. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szinkronból leveszel akkor egy 2-3000et tudok .
2013. aug. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyit tudok így hirtelen ami magyar szinkronos, de ha elengeded h nem kel szinkronosnak lennie (ezek igazából nem hasonlítanak a inuyasha-hoz) akkor tudok hozzá hasonlót mondani és vagy ezer amimét feltudok neked úgy sorolni! :D De hidd el sokkal jobbak a feliratosak! ;) Szólj ha érdekel a feliratos is!
2013. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sorry!!! Az eleje lemaradt :$$$

Hát igen a szinkron… de így is tudok párat.

Soul Eather (vicces én szeretem)

Lovely Complex (gondolom ismered és nem 50 részes de azért leírtam)

Kilari Revolution

Méz és Lóhere

Nana

Vampire Knight (ha hozzáveszuk a VK guilty is akkor pontosan 50 részes)

Naruto (egy darabig szinkronos)

death note

Bleach

Saman King

kaleido star

Vadmacska kommandó

2013. aug. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2,3# vok

Kamisama Hajimemashita ez elégé hasonlít rá! Feliratos, de jó… bár nekem nem ez a kedvencem, de ez hasolit a legjobban a inuyashahoz és nem horror.

2013. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!