Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek hol vágják majd...

Szerintetek hol vágják majd ketté a harry potter és a halál ereklyéi filmet? Olyan izgi az egész, el sem tudom képzelni, hol szakítják majd meg.

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 21:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy amikor Ron otthagyja őket
2009. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tényleg, erre nem is gondoltam...de most h így mondod...közi:D
2009. okt. 28. 10:48
 3/18 A kérdező kommentje:
*köszi
2009. okt. 28. 10:49
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ott vágnák KETTÉ, hogy Ron otthagyja őket, akkor az első része túl rövid lenne, a második meg túl hosszú...

Szerintem valahol ott, hogy kitalálják, hogy elmennek Roxfortba, de a Gringotts-i események szeritem még mindenképp az első fele lesz...


De én nem akarom, hogy a második felét hamar leforgasság!!! Szegény Voldemort meg fog halni... :'(


Amúgy szerintem a Perselus emlékeinek nagy részét tuti kihagyják...Tom R. Denemnek is csak a fél élete derül ki a filmből. . . (sajnos...)

2010. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Jaj csak Piton emlékei ki ne maradjanak!!!! Basszus ha egyet is kihagynak..:@
2010. febr. 3. 20:20
 6/18 A kérdező kommentje:
Ja és am jól vagy utolsó?? Szegény Voldemort??!!! Megölte Pitont meg Harry szüleit! Csak nem sajnálod??
2010. febr. 3. 20:21
 7/18 anonim ***** válasza:
Amikor jönnek a halálfalók a sátorba
2010. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszike:)
2010. ápr. 27. 15:23
 9/18 anonim válasza:
szerintem ott fogják ketté vágni amikor Harry követi az őzsuta patrónust és végül a tóban köt ki és a nyaklánc meg akarja fojtani. Épp ezért lesz izgalmas, hogy vajon akkor Harryt ott megöli a nyaklánc vagy sem, de elképzelhető, hogy még benne lesz az a jelenet, hogy valaki kihúzza a vízből de szándékosan nem mutatják, hogy ki az és az emberek majd találgatnak(persze csak aki nem olvasta a könyvet :D ).
2010. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
ez is hihetőnek hangzik:))
2010. okt. 16. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!