Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Odaát egy vicces sorozat?

Az Odaát egy vicces sorozat?

Figyelt kérdés

A port szerint akció, a wiki szerint fantasy-horror-thriller-dráma. Viszont a tumblrön láttam pár mozgóképet amiből nekem az jött le hogy vígjáték.

Gondolkodom hogy elkezdem, de csak akkor érdekel ha vicces, mert a fent felsorolt besorolások nekem túl tömörek önmagukban, poénok nélkül.


2013. aug. 10. 06:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A két főszereplő jópofa és humoros is, tehát a sorozatnak vannak vicces részei, de alapvetően inkább a sci-fi kategória. Olyasmi, mint az X-Akták (tényleg nagyon hasonló, hiszen az alkotói stábban is vannak közös emberkék).
2013. aug. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fantasy sorozat,az összes szörny megtalálható benne amik különböző kultúrákban szerepelnek,vannak benne jó poénok érdemes elkezdeni,én várom már a 9.évadot persze szigorúan Angol nyelven,mert a Magyar szinkron nagyon ratyi.
2013. aug. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van benne humor, minden évadban vagy 1 maximum 2 rész ami a poénokra épít, de nem erről szól.
2013. aug. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vannak benne ijesztő részek,de szerintem kortól/személyiségtől függ h annak gondolja-e vagy sem. am (szinte) mindegyik részben van egy kis humor.és sokat nyomoznak ,pontosabban vadásznak... (ui.:i<3sammy)
2013. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Misha Collins ***** válasza:
100%

Hát ez nem az a kifejezetten humoros sorozat. :-)

De tényleg érdemes elkezdeni, mert nagyon jó. Ahogy fentebb írták, én is azt ajánlom, angolul nézd, mert a magyar szinkronja meg sem közelíti az angolt.

Vannak egyébként vicces jelenetek, de nem erre épít. Azonban eddig nem igen hallottam olyan emberről, aki ne zárta volna a szívébe a sorozatot.

2013. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!