Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok a Koisuru Boukun...

Tudtok a Koisuru Boukun mangához hasonló yaoit? Lehetőleg animét. De nem baj az sem ha manga.

Figyelt kérdés
Engem nem az a manga érdekelne ami a Tatsumi tesója életéről szól, (mert van olyan is ha jól tudom) hanem valami hasonló. A válaszokért előre is arigatou. ^^
2013. aug. 10. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A Koisuru Boukun mangakájának, Takanag Hinakónak a műveit ajánlom neked pl a Kimi ga koi ni oboreru, Bokiyou na silent vagy a Turning point-ot (bocsi, ezek mind mangák) nekem nagyon tetszenek :) Ja és nem tudom hogy mennyit tudsz de vannak új fejezetek a Koisuru Boukun-ból bár én még csak angolul olvastam őket :D Azt tudom hogy már rég nem voltak új fejezetek ezért ha véletlenül nem tudnád akkor gondoltam szólok :D
2013. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik sincs fennt Animeaddicts-on :( meg tudnád mondani hogy hol van fennt magyarul? ha fenn van egyáltalán.
2013. aug. 29. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!