Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki letudná nekem írni?...

Valaki letudná nekem írni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy különc srác feljegyzései c. film végéről kellene az a szöveg amit a srác mond, mikor kimászik az autó platójára és ott áll..:)) előre is nagyon köszönöm:)
2013. aug. 11. 00:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem lesz időm levelet írni, mert nagyon lefoglal majd, hogy ne meneküljek az élet elől. Ha ez lenne az utolsó levelem kérlek ne feledd: már a gimi előtt rosszul voltam...és Te segítettél. Talán nem tudtad, hogy min megyek keresztül, és nem ismertél senkit, akivel ugyan ez történt. De miattad úgy éreztem, hogy nem vagyok egyedül. Tudom, hogy vannak akik szerint ilyesmi nem történhet meg. AKik elfelejtik milyen volt 16 évesnek lenni, mihelyst túllépnek rajta. Az egészből csak történetek maradnak. A képek megfakulnak, mi pedig mások apja és anyja leszünk,de most ... ez még nem a múlt! Mindez most megtörténik. Itt vagyok, és nézem őt. Olyan gyönyörű. Látom, látom a pillanatot, amikor nem csak szomorú történet vagyok. Élek, felállok, a fények világítanak, és eláll a lélegzetem. A dal szól, a kocsi száguld, elől a barátaim akiket szeretek. És abban a pillanatban...esküszöm... nincsenek korlátok!"
2013. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:D
2013. aug. 16. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!