Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A fűrész című film miért...

A fűrész című film miért majomparádé?

Figyelt kérdés
"majomparádé" ezzel a címmel illetik ezt a nagyon beteg filmet
2013. aug. 11. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Az első 2 rész még tudott ütni az újdonságával, utána már csak unalmas rókabőr lett az összes. Gyenge színészek, null sztori..

Például szerettem a szalonnát, de amikor lett saját lakásom és minden nap azt ettem szinte mert főzni nem tudtam MEGUNTAM.

2013. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi a bajod a filmmel?Egyébként abszolút nem beteg film.

Ha végiggondolod, alig két-három ember halt meg benne.Ezeknél milliárdszor betegebb filmek is léteznek.

2013. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bizonyos filmes kulturálatlanság kell hozzá, hogy valakinek ez legyen a BEST(többnyire ezért olyan népszerű az USA-ban :D)
2013. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"alig két-három ember halt meg benne" igen?...


Miért nem az? Beteg elmék szülte beteg film beteg embereknek.

2013. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerinted az.De azért nem mondhatjuk, hogy a horrorok arról híresek, hogy csak néhány ember hal meg benne.A legtöbbet éppen ott rontják el, hogy azt hiszik, hogyha halomra gyilkolnak mindenkit a filmben, akkor a néző máris fél. pedig ez nem igaz.

A fűrész pont attól lett jobb, hogy az információ hiányával, és a pszichológiájával tart félelemben az egész filmben.

2013. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egyszerűen egy gyomorforgató undorító valami.
2013. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!