Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy kell forgatókönyvet írni?

Hogy kell forgatókönyvet írni?

Figyelt kérdés

Az is jó, ha csak elmafyarázzátok, hogy kell kinéznie. Pl 1. jelenet; alatta helyszín, meg kell e a szereplők. hogy kik lesznek benne, meg mit kell vastagon, dőlten, sehogy, stb.

De az is jó, ha egy jó honlapot mutattok. Én, mivel nem vagyok jártas a téren, nem merek hinni mindennek... lehet egy hatalmas ökörséget találok egy honlapon és az alapján írom az enyém.

Légyszíves ne küldjetek olyat, ahol 50millió oldalban magyarázza el. Annyi kéne csak, hogy a külalak hogy nézzen ki.

Az alapsztori megvan, csak jól akarom forgatókönyvbe szedni. Aztán a forgatókönyvet feltölteném a blogomra.

Köszi előre is!



2013. aug. 11. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát semmiképpen nem úgy, hogy a neten nézed meg, vagy megkérdezed valakitől. Ez egy komoly szakma, ki kell tanulni.
2013. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben megírtam, fel is tettem Netre, nem több órás filmhez készült... sőt egyáltalán nem filmnek. Követtem az utasításokat és meglett az eredmény.
2013. aug. 11. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!