Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Naruto-t hol lehet tovább...

A Naruto-t hol lehet tovább nézni/követni vagy bármit, a shippuuden 324-től?

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Felmész naruto-kunra és olvasod a mangát. Mivel 324-nél tart az anime, és ez jövőhétig nem változik, marad a manga. Kb 558-tól kezd el olvasni.
2013. aug. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
minden csütörtökön új fejezet és rész jön ki, jelenleg a 324.rész az utolsó
2013. aug. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és csütörtökön hol lehet majd nézni a 325. részt?
2013. aug. 12. 12:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Ahol a többit találtad. Vagy naruto-kunról letöltöd. De kérlek ne gyere majd azzal, hogy hogyan kell feliratot hozzátenni.
2013. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
online fel lesz téve olyan 3-óra körül az indavideora
2013. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi :)

1 - 2ilyen random ,engem foglalkoztató kérdés:Naruto és a kilencfarkú szerintetek kerül útjuk folyamán olyan kapcsolatba mint Bee és a Hachibi (vagyis olyan Jinchuiriki formát is feltud-e ölteni majd Naruto mint Bee)?

Szerintetek Naruto-nak valami különleges vérvonal vagy bármilyen képessége lesz?

Illetve Mi esélyt láttok rá,hogy Naruto legyen a Hokage és ,hogy Rinnegan-t kap szerintetek valaki a folytatásban?És hogy a Rinnegan pontosan mire is jó,mit ad a felhasználónak?Mert ahogy néztem a shippuuden-t azt nemtudtam megatározni ,hogy pontosan mit is ad.

Mert volt,hogy Madara ,amikor megidézték az Edo Tenseivel akkor a Rasen Shuriken ellen használta és volt nincs Rasen Shuriken,nameg Pein megtámadta Konohat akkor Kakashival harcolt egy ideig és többszöri Raikkirit tolt Kakashi de mellément amikor használta a Rinnegant Pein

2013. aug. 12. 14:13
 7/12 anonim ***** válasza:

Pain képességeit elmagyarázták. Van neki 7 útja. Ez a 7 képeség. Kurama és Naruto.


SPOLIER


Naruto még idén felveszi Kurama alakját az animében szerintem. Mert már elég régóta történt a mangában.


SPOILER

2013. aug. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a mangában a legtöbb kérdésedre választ kapsz, de ha gondolod:


S.P.O.I.L.E.R


igen összehaverkodnak és naruto felveszi a Jinchuiriki formáját úgymond "Biju mode" lesz belőle


hogyha sharinganra v. bjakuganra gondolsz akkor nincs neki, és szerintem ne is lesz, max a gyerekének ha hinata szül neki xdd na m1


narutonak nem hiszem, hogy lesz rinneganja (a mangában legalábbis nincs neki) bár ki tudja, hogy kishimoto mit talál ki...


A rinngegan a sharingan tökéletesített verziója, az kapja meg, aki tökéletesítette a sharingant magyarán megszerezte és tökéletesen használta a mangekyou sharingan-t, tehát képes mangekyou-ra, képes minden jutsu-t hatástalanítani, felosztani az erejét, igazából nem igen ismerjük még most sem a teljes erejét, szerintem még képes arra az itachi által emlegetett idő paradoxonra vagy mire...

2013. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sakura szerintetek egyedül marad a végére?Hisz Sasuke off.

Naruto annyiban off,hogy anno valamelyik shippuuden részbe szerelmet vallott neki ami kamu volt,hogy ne menjen sasuke után és Naruto erre bepöccent.

2013. aug. 12. 20:54
 10/12 anonim ***** válasza:
remélem igen! utálom őt :P
2013. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!