Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Bárka cimű...

Szerintetek a Bárka cimű sorozatnak lesz 5. évad is?

Figyelt kérdés
Mert a 4. évad eléggé össze lett csapva szerintem és sok elvarratlan szál van akikről és amikről nem tudjuk hogy mi történt, Pl mi történt Gamboával, mi történt Max-al stb.
2013. aug. 12. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Három évad után kaszálták, már negyedik sincs.
2013. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De van negyedik, én azt online megnéztem felirattal. Nézd csak meg hogy van
2013. aug. 13. 11:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Epizódok:

[link]



"El 21 de febrero de 2013 la serie finalizó definitivamente tras tres temporadas."

"2013 február 21.-én a sorozat három évad után véget ért."

2013. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
csak 3.évadja van SAJNOS. :( Pedig énis nagyon örülnék ha lenne még 4. évad is mert elég hülyén lett vége a 3. nak, mintha folytatni akartak volna... Nagyon kar h nem lesz pedig én is nagyon szeretem.
2013. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hát én egyáltalán nem csodálkozom, hogy nem kérnek belőle többet..Elég amatőr az egész...A forgatókönyv igen jó, de a színészi teljesítményre 10/3.......
2013. szept. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hol nézted meg a 4ik évadot?

Mert tudtommal csak 3-at forgattak.

2014. okt. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekelne engem is a 4. évad de tudtommal csak 3 van. Pedig szerintem a sorozat 10/10 szerintem a vége lett egy kicsit összecsapva. 4.-nek igaza van. Általában ha így ér véget egy sorozat évadja vagy egy film akkor általában folytatni akarják.
jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!