Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani MAGYAR...

Berni1476 kérdése:

Tudnátok ajánlani MAGYAR SZINKRONOS shoujo animéket?

Figyelt kérdés
Mostanában néztem meg a Lovely Complexet, és eléggé elnyerte e tetszésemet, és szeretnék több ilyet megnézni. Tudnátok hasonlókat ajánlani?

2013. aug. 13. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak régieket tudok, de nem tudom, hol tudod megnézni. Candy Candy, Hello Sandybell, vagy még nem olyan régi a Kaleido Star, vagy a Vadmacskakommandó (Tokyo Mew Mew), mondjuk utóbbi szerintem nem valami jó, és nem is csinálták meg végig szinkronosan.

Van még a Sailor Moon (Varázslatos álmok címen futott talán), de annak meg a magyar szinkronja egy kifejezett gyötrelem, szóval azt pont szinkronosan nem ajánlanám.

2013. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Vampire knight

Kaleido star

Nana

Méz és lóhere

(nem kifejezetten shoujo anime a bleach, naruto, soul eater, inuyasha, de ezekben is van szerelmi szál)

amúgy a nem szinkronos animék is nagyon jók. és ha úgy keresel sokkal több lehetőséged van shoujo anime keresésére. Pl Dusk Maiden of Amnesia. nagyon nagyon sok van

2013. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na itt is vannak ám műfajbeli keveredések:D

Szinkronosan nem sokat találsz, és még az is elég gyér...

Feliratosan tudok ajánlani jópárat, sőt még ha gondolod, segítek keresni is, de szinkronnal nem találsz többet.

Amit előttem felsoroltak ott is shounen és josei is volt.

Ha gondolod, írj pm-et:)

2013. aug. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!