Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedvenc filmes idézeitek?

Kedvenc filmes idézeitek?

Figyelt kérdés

egy pár tőlem

"Tudod mi a te bajod? Túl sokat agyalsz, ahelyett hogy farkalnál" - Cool túra

"Ilyen a kocsilopó-herefogó" - Csupasz pisztoly 33 1/3

"Mondd ezt még egyszer! Mondd még egyszer, hogy 'hogy mi'! Mondd még egyszer b**d meg te f**fej ha mered!" - Ponyvaregény

"- Dooku-t érzem!

- Én bajt érzek!" - Star Wars III

"Ez most épp agresszív véleménycsere" - Star Wars II

"Ha meg kell b**ódni, akkor meg kell b**ódni" - Torrente 2

"Mi olyan viccesz azon, hogy Fikusz Kukisz?" - Brian élete



2013. aug. 13. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:

"Csak ő a hős, akit a város megérdemelt, de most épp nincs rá szüksége. Azért vadászunk rá, mert képes lesz túlélni. Mert ő nem hős, hanem egy néma őr, éber védelmezőnk. Egy sötét lovag."


A Sötét Lovag

2013. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Egyszer hallottam egy viccet: Az ember elmegy orvoshoz. Azt mondja, depressziós. Hogy az élet kemény és kegyetlen. Egyedül érzi magát a fenyegető világban. Az orvos azt mondja, "a kezelés egyszerű. A kiváló bohóc, Pagliacci ma este épp a városban van. Menjen el a műsorára, az majd felvidítja." Erre az ember könnyekben tör ki: "De doktor úr, én vagyok Pagliacci!" Jó vicc. Mindenki nevet. Dobpergés. Függöny..." - Watchmen
2013. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Majd azt mondjuk édesanyádnak, hogy mind megettük" - Amerikai pite

"Noah amint befejezte a házat, szíve szerint az egészet felgyújtotta volna" - Szerelmünk lapjai

2013. aug. 13. 21:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Egyszer Walter unokatesómnak egy macska szorult a seggébe. Komolyan. A helyi bevásárlóközpontban vette, így az eset végül a hírekbe is bekerült. A rokonok kínosan érezték magukat, de a következő héten megint megcsinálta. Másik macskával, de hasonló eredményel, és megint az ügyeleten kötőtt ki. Mikor egy hétre rá összefutottam vele, épp macskát vett. Megkérdeztem tőle: "Jesszus, Walt, mit csinálsz? Tudod, hogy ez is beszorul a seggedbe. Miért nem hagyod már abba?" Mire ő: "Brodie, másképp hogy a francba szedjem ki az ugróegeret?"
2013. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
"Néma Bob a tudományos kiállításra lemezlejátszót csinált az anyja vibrátorából. Ez a tahó olyan okos mint Einstein, nem okosabb mint Einstein"
2013. aug. 13. 21:54
 6/9 A kérdező kommentje:
*nem, okosabb mint Einstein
2013. aug. 13. 21:55
 7/9 anonim ***** válasza:

,, - Hmm... Étvágygerjesztő pasi, nem? A kávém is megállna a popóján!

- Muszáj úgy beszélned minden férfiról, mintha egy darab hús lenne?

- Bocsi John, tudom, komplexusod van a lapos segged miatt!

- Látod Dennis, ezért nem vagy még férjnél! Ha férfiként viselkedsz, ne csodálkozz, hogy elkerülnek!

- Óóó... ez lenne az oka? Értem, egész mást hittem, én naiv! Azt hittem, azért, mert a legjobbat érdemlem. És hiszem, hogy van ilyen. Csak folyton elnézi a házszámot. És tisztázzunk valamit: amióta világ a világ, a hapsik a cickómat nézték a szemem helyett, és kézfogás helyett a fenekembe csíptek, úgyhogy minden jogom megvan hozzá, hogy stíröljem egy pali hátsóját, közönséges, útszéli elismeréssel, ha olyanom van! " - P. S. I love you


Mit nem adnék, hogy még egyszer átélhessem azt a hihetetlen pillanatot, amikor rám nézett, és én megteltem élettel! - Egy kis mennyország


- Neked csak az számít, hogy Én. Én. Én. Tudod mit? Most én jövök. Úgyhogy fogd be, és figyelj rám! Undok vagy velem, sértegetsz, és lefitymálod, bármit is teszek, és mindig leszúrsz engem, vagy kiszúrsz velem.

- Tényleg? Hogyha ilyen rossz vagyok hozzád, akkor miért jössz mindig vissza?

- Mert ilyen egy barát, hogy mindig mindent megbocsát! - Shrek


"Hacsak valaki nem tesz az ügyért komám, akkor semmi sem fog megjavulni, nem ám." - Lorax


- Rettegek.

- Miért?

- Tizennyolc éven keresztül egy ablakon át néztem a világot, arról ábrándozva, milyen lehet, amikor a fények kigyúlnak az égen. Mi van, ha mégsem olyan lesz, mint amilyennek megálmodtam?

- Olyan lesz.

- És ha olyan lesz? Utána mihez kezdjek?

- Szerintem ez benne a legjobb. Keress egy új álmot. - Aranyhaj

2013. aug. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert amíg gumibotot használnak párbeszéd helyett, a szavak ereje felbecsülhetetlen.
2013. aug. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mineszter ***** válasza:
Nincs gonoszabb ember annál, aki előtte jó volt, de egy másik gonosz őt is gonosszá tette. - Kincs ami nincs
2015. aug. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!