Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az hogy lehet hogy a halálos...

Az hogy lehet hogy a halálos iramba:Tokiói hajszában Hun, meghal de a halálos iramban 4-ben pedig újra jelen van? , akkor ez hogy is van?

Figyelt kérdés
aki tud segítsen!
2013. aug. 15. 15:47
 1/8 anonim válasza:
ezt ensem ertettem,de valoszinu,hogy nemhaltmeg akkor:)
2013. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja lehet
2013. aug. 15. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:
a 3. rész időben előrébb játszódik mint a 4, meg mint a 6
2013. aug. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ki is volt Jason Slatham?:)
2013. aug. 15. 16:52
 5/8 anonim ***** válasza:
azt még nem tudni, ő ölte meg Han-t, nem baleset volt, a 7. részben gondolom ő lesz a főgonosz
2013. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ja ez is lehet köszi mindenkinek!:)
2013. aug. 15. 19:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Halálos iramban filmek sorrendje: 1-2-4-5-6-3-7-???
2013. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MissHungary válasza:
Han meghal a Tokiói hajszában. Én is nagyon lestem, amikor megláttam a negyedik részben, de utánanéztem és láttam, hogy eredetileg úgy lenne a sztori, hogy a Tokiói hajsza az összes Halálos Iramban film után játszódik. Először én is azt hittem, hogy valószínűleg valahogy túléli a robbanást és lelép vagy valami... A hatodik rész pedig úgy ér véget, hogy egy ipse [Jason S.] felhívja Domot, hogy megölte Hant. És akkor most forgatják a Halálos Iramban 7. részét, amit sok helyen láttam, hogy inkább úgy neveznek, hogy Tókiói hajsza 2. És majd a srác is szerepel benne, aki a főszereplő volt a TH-ban - nekem ez a rész annyira nem tetszett szóval itt a neveket nem annyira tudom. És valószínűleg ott fog kezdődni, ahol az előző filmet abbahagyták: Dom és a srác versenyével. Bocs, hogy ilyen sokat írok, csak valahogy megpróbálom érthetően is megfogalmazni. A lényeg annyi, hogy Han IGENIS MEGHALT amikor felrobbant a kocsija, és aki nekiment az meg is akarta ölni. Bár szerintem ez egy elég hülye megoldás volt, akkor már csinálhatták volna úgy, hogy egymás után csinálják meg a két filmet, mert így értené mindenki, hogy ki Han és Dom miért van ott a végén. Remélem valahogy azért tudtam segíteni. :D
2013. nov. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!