Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 2013-as film, ami még nem...

2013-as film, ami még nem volt kinn, de már kinn van. Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés

Valahol a neten, magyar nyelven olvastam egy filmről, hogy idén érkezni fog. Ez nagyjából 3 hónapja lehetett, de még egy másik PC-n volt, ami azóta meghalt - tehát az előzmények visszanézése erőteljesen felejtős. Ennél sokkal nagyobb bajom, hogy már csak nagyon homályosan emlékszem a leírásra is, ellenben azóta is mozgat a dolog, mi lehetett a címe, mert az élmény viszont megmaradt, hogy nagyon felkeltette az érdeklődésem.


Tudom, hogy az egész túl homályos, ha valaki nem tudja a konkrét választ, de abban bízok, ez a két sor is elég lesz valakinek és megtudom, mi is volt az, amiről olvastam:


szóval a film garantáltan idei, hiszen akkor még nem volt kinn. Valami akció lehetett, amiben (és ez az egy, ami tisztán megmaradt) TÖBB BANDA, vagy BRIGÁD összeáll, hogy közösen alkossanak valamit.


Sajnos ennél többem nincs, ha valaki mégis tud segíteni, na, neki aranyba öntöm a nevét.



2013. aug. 16. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik film lehet de talán ezek közt megtalálod.

[link]

2013. aug. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az elképzelés jó, miután itt feltettem a kérdést, azonnal rákerestem én is google-val és épp ide lyukadtam ki. De mivel itt végtelen mennyiségű film van felsorolva, ez kissé tű a szénakazalban. Az idő meg nagy ellenségem, ahhoz képest, hogy korábban egész nap a gép előtt ültem, mostanában az e-mail nézésig sem jutok el, de nekiláttam "felemészteni" ezt a listát. Abban bízok, valaki jön és azonnal leesik neki, miről zagyváltam, mert látta/olvasta ... esetleg ő forgatta (viccelek), stb.
2013. aug. 19. 22:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Most végignyomattam egy listát, amiben a 2013-ban megjelenő filmek voltak csokorba szedve. Hogy mind rajta volt-e, nem tudom, de ez alapján a Lopom a sztárom című filmre gondolhattam... Talán :)
2013. szept. 21. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!