Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amelyikőtök nem fél semmilyen...

Amelyikőtök nem fél semmilyen horror film után, az sose félt? És hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
Csak mert itt vagyok lassan 19 de nem iagzán akarok/merek este horrort nézni ,mert utána meg alig tudok aludni.
2013. aug. 16. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:

A horrorfilm is csak film így gondolj rá, ne éld át csak élvezd! Filmtől nem(legalábbis gyerekkorom óta gondolom), szóval nem féltem, amúgy igen volt már rá példa, hogy féltem.

30F

2013. aug. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sosem tudok megijedni a horrorfilmektől. Még úgy se, hogy valami hirtelen dolog történik... Idegesítő, mert amúgy szeretek halálra rémülni :D Talán amiatt van, hogy állandóan rémálmaim vannak, és már nem veszem őket komolyan... És szerintem a saját rémálmaitól jobban meg tud ijedni az ember, mint akármilyen brutális horrorfilmtől. Amúgy meg nem nézek sok horrort, csak barátoknál, mert amúgy unnám (elég érzéketlen tudok lenni :D). De sose volt olyan, hogy ne tudtam volna aludni.

14/l

2013. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elég érdekes :)
2013. aug. 17. 16:54
 4/5 anonim válasza:
én nem félek a horror filmektől :) sokat nézek és imádom is őket :) 16/L
2013. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BenceVID válasza:
mindennap 10 horrort nézek és nem félek (12-éves vagyok)EZ KOMOLY :)
2013. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!