Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty Little Liars rajongók!...

Pretty Little Liars rajongók! Mi az a Ravenswood?

Figyelt kérdés
elvileg a PLL-nek lesz egy spin-off sorozat, ami a Ravenswood. De ez mit jelent pontosan? Caleb lesz benne állandó szereplő, illetve új szereplők lesznek még benne, de a 4 lány közül senki.. ez mi?

2013. aug. 17. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
az egy város a sorozatban, nem?
2013. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem, marmint lehet,de ez egy masik sorozat lesz, csak nemtudom mi az a spin-off meg stb..
2013. aug. 17. 13:21
 3/10 anonim ***** válasza:

a sorozat 4. évadának 6. részében Spencer és Toby elmennek oda, merthogy köze van alisonhoz. Többet nem tudok magáról a sorozatról mi lesz benne.

A Spin Off pedig egy külön történet szált jelent . Nemtudom ismered-e a vámpírnaplókat. Abból is lesz most az Origins ami az ősök történetét mutatja be.

2013. aug. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. aug. 20. 18:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Az sorozat városa amugy igazából nem létezik a város.Csak a sorozatban.
2013. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát a pretty little liars nyárzáró részében az volt, hogy caleb felszállt a ravenswoodi buszra, és valószínüleg a karaktert nem fogjuk egy ideig látni a pll-ben csak a másik sorozatban.
2013. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A PLL testvérsorozata lesz
2013. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 jackiebay válasza:

Szia!


Ravenswood megjelenik a sorozatban, amikor Spencer és Toby követik Jennát. A város elátkozott, köze van Alisonhoz. A spin-off jelentése hogy egy sorozat mellékszereplője kap egy külön sorozatot. Mikor Caleb buszra szállt és elutazott Ravenswoodba, egy ideig nem láttuk a sorozatba, mert a PLL testvérsorozatában szerepelt.


Remélem tudtam segíteni :)

2013. okt. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szia :) én már megnéztem belőle az első 4 részt, és nekem nagyon bejött, 5 fiatalkorúról szól akiket elátkoztak és vmi vagy vki megakarja ölni őket, Caleb és Miranda benne a főszereplő, ez inkább ilyen misztikus sorozat szellemekkel meg minden. szerintem érdemes megnézni :)
2014. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én még nem kezdetem el nézni, de Hannával és Calebbel mi lesz?? Szerintem meg sem nézem ha szakítanak... :)
2014. febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!