Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi baja volt Vegitának?

Mi baja volt Vegitának?

Figyelt kérdés
DBZ/ 75. rész elején (03:20-tól) Vegita elég rosszul van, majd nyomogat valami kütyüt és bealszik, és elhangzik egy olyan mondat is hogy "hogy lehettem ilyen ostoba". Ez mégis mi? Mi baja volt?

2013. aug. 18. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Előtte kapott pár nagyot. Attól a zöld férfihangú elvileg nőtől, s goku ment a regeneráló gépbe nem ő
2013. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Arra a zöld coffosra gondolsz? Az már jóval korábban volt, ez a jelenet előtt a különleges osztaggal csatáztak.
2013. aug. 18. 13:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
elfáradt és szerintem ezért megpihent és beállította magának az órát
2013. nov. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lordomi válasza:
83%
ZARBON JÓL MEGVERTE!!
2013. dec. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lordomi válasza:
80%
Ja, bocsi, nem olvastam végig, asszem az androidokhoz eddzett bulma apjának (brief) a gravitációs kamrájában, csak túl magasra állította, de lehet, hogy yamchát láttad, mert ő is ki akarta próbálni, de magasabbra állította, mint vegita, de ő valahogy megúszta
2013. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, ez a namekon volt... és nem zarbon feküdt le aludni, mivel akkor már talpra állították azzaz a zöld lével tehát semmi baja nem lehetett fizikailag...
2013. dec. 16. 16:02
 7/9 A kérdező kommentje:
zarbon miatt*
2013. dec. 16. 16:02
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Dermesztőtől tartott mert mivel Son Gokuék már legyőzték Dermesztő embereit így valószínűleg Vegita azt gondolhatta, hogy már csak ő van hátra akivel meg kell mérkőzni és szerintem nem érezte magát felkészültnek szerintem ez lehetett nem biztos de én így látom.
2014. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Elverték
2022. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!