Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem olyan romantiku...

Korosnext kérdése:

Tudnátok nekem olyan romantikus filmeket mondani amiben fiatal pár játszik, és megcsalás van benne?

Figyelt kérdés

2013. aug. 18. 22:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha esetleg tudnátok egy olyan történetű filmet ami arról szól hogy a férfi el megy távolra dolgozni és meg csalja őt a nő láttam már ilyen filmet csak a neve nem ugrik be ha valaki tudja kérem segítsen!
2013. aug. 18. 22:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Pearl Harbor - Égi háború
2013. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hűtlen

(Unfaithful, 2002) [link]


Már nem lakunk itt

(We Don't Live Here Anymore, 2004) [link]


Jóravaló feleség

(The Good Girl, 2002) [link]


Egy kapcsolat vége

(The End of the Affair, 1999) [link]


Kisiklottak

(Derailed, 2005) [link]

2013. aug. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vicky, Cristina, Barcelona

Rómának szeretettel

2014. dec. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én olyan filmet keresek amiben nincs konkrét meg csalás PL: Lefekvés, tartós kapcsolat a lány háta mögött.

Hanem olyat amiben a fiú meg csókol egy másik lányt úgy hogy barátnője van. Meg ilyesmik. Sokat segítene. De nem akarok valami ér felvágós romantikus filmet. Szeretném hogy komoly legyen. És sokat mondó. Szeretném ha ki fejezné azt hogy egy meg gondolatlan tett egy kapcsolat végét jelentheti.

2018. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!