Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Horrorra...

Mit gondoltok a Horrorra Akadva 5. részéről? Érdemes megnéznem?

Figyelt kérdés

Azt mondták, rossz. Miért rossz? Mi benne a rossz?


Most épp megvan. Érdemes ezt az estét rászánni, vagy nézzem meg 17. alkalommal is a kedvenc filmemet helyette? :D


2013. aug. 18. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon gyengék a poénok, mondhatni gagyik. De nem muszáj a kedvenc filmedet nézni ismét, biztos van sok jó alkotás, amit eddig kihagytál.


Pl. én csak nemrég pótoltam a Moon-t. Most a Truman show-hoz jött meg a kedvem, igaz azt már többször láttam, ha nem is mostanában.

2013. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább nézd ismét a kedvenc filmed.



[link]

2013. aug. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Végül is sem ezt, sem a kedvencemet nem néztem, hanem egy Lovecraft feldolgozást találtam. Re-animátor volt a címe, szinte jobban élveztem mint könyvben. Ajánlom mindenkinek :D
2013. aug. 19. 08:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a Horrorra akadva 3-nak a nyomába sem ér. De ha megvan nézd meg.
2013. aug. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy gyengék a poénok, csak érteni kell. :D

Én nagyon szakadta rajta, 2-3 rész van benne, amitől befostam, de nagyon kicsit, nagyon jó film, szerintem van olyan jó, mint a Horrorra akadva 3.

Szerintem nézd meg!:D

2013. okt. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta már láttam, nem vesztettem volna sokat ha kihagyom. Ez volt az első rész egyébként aminél minden filmet láttam előtte amit parodizál, de még így is nagyon gyenge volt. Nagyon nagyon nagyon erőltetett volt minden, a mexikói cselédasszonytól pedig a gyomrom is kifordult néha.
2013. okt. 30. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!