Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most néztem meg az Odaát első...

Most néztem meg az Odaát első évadát, és lenne pár kérdésem?!

Figyelt kérdés
Szóval, nem szeretném a második évaddal folytatni, kíváncsibb lennék az újabb évadokra, ebben az esetben melyikkel folytassam? Vagy a 2. évad sztori centrikus? és ha igen akkor melyik epizódot nézzem meg?
2013. aug. 22. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd ki egyik évadot sem. Én nemrég néztem meg sorban, és már hiányzik, mert mindet megnéztem. Amúgy úgy van megcsinálva, hogy 1 évadban 1 fő szál van, és 1 főbb mellékszál, azok mellett persze vannak kisebb szálak is. De a fő szál mindig lesz, minden évadban, a főbb mellékszál pedig évadonként.
2013. aug. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem értek teljesen egyet az elsővel. Az első két évad főként epizodikus történetvezetés, de a 2. már sokkal jobb lesz az elsőnél. Itt is lesznek "filler" részek, de kevesebb, és sokkal, de tényleg sokkal jobbak az első évadban lévőknél. Az Azazel szál is itt lesz lezárva. Ha semmiképp nem érdekelnek a filler részek akkor leírom hogy melyikek azok, de a második évad közel sem lesz annyira élvezhetetlen mint az első. (Legalábbis számomra az volt, de mivel gondolom a kérdezőnek sem tetszett, nem teljesen irreleváns.)


A 3.-4.-5. évad lesz az egész sorozat csúcspontja, úgyhogy kitartás. :)

2013. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!