Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok jó sci-fi filmeket...

Tudnátok jó sci-fi filmeket mondani?

Figyelt kérdés
Olyan kellene mint a Serenity/Firefly, Star Trek, Star Wars.

2013. aug. 22. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Pandorum
2013. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 NV.Bogi válasza:
54%
az ötödik elem nekem nagyon tetszett :D remélem tetszeni fog neked is ha megnézed :)
2013. aug. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Maradjunk annyiban, hogy 2001: Űrodüsszeia, Hold, Soljaris, Sztalker, Az ember gyermeke
2013. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csillagkapu, Doctor Who ( a 2005-ös széria, az előzőek nagyon régik, de az is tök jó ha szereted a retró mozit), Chuck (ez nem olyan hosszú sorozat, véglegesen le van zárva)
2013. aug. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Kifelejtettem a Torchwoodot, ami a Doctor Who univerzumában játszódik.
2013. aug. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat/film címeket. Van egy pár amit láttam de olyant is irtatok amiket nem.


# 1 sajnos láttam a filmet de tetszett, bejött a horror és a sci-fi keveréke.


# 2 és # 3 a felsoroltak közül egyik filmet se láttam úgy, hogy mennek a "listámra".


# 4 - # 5 a Doctor Who a kedvenc sorozataim egyike, azok közül is az első (a saját toplistámon) :D a Csillagkapuról halottam de eddig nem volt szerencsém hozzá, de ha jól tudom akkor ennek több széria is indult, ezek össze kapcsolódnak vagy hogyan vannak? a Chuck az ha jól tudom akkor egy akció komédia és nem sci-fi, vagy nem a 2007-én indult sorozatra gondolsz? a Torchwood-ot már be terveztem de csak akkor akarom megnézni amikor utolértem a Doctor Who-t (jelenleg a 6 évadnál tartok).

2013. aug. 28. 11:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom. Számomra tudományos fantasztikusnak (szó szerinti fordításban) minősül egy sorozat, amiben a főszereplő agyába belerakják A CIA adatbázisát, harcművészeteket, meg mindent ami csak a kémkedéshez kell.

Nekem ez eléggé Fantasztikus, meg tudományos.


Ezzel nem szerettem volna okoskodónak vagy kiosztónak tűnni, csak elmondtam a véleményemet.

2013. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alien és Predator filmek (az AVP-ket hanyagold, ha jó sci-fit keresel
2013. okt. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!