Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Musztafa Ibrahim gyereke?

Musztafa Ibrahim gyereke?

Figyelt kérdés
Olvastam egy oldalon nem tudom elhinni.

2013. aug. 22. 13:47
 1/9 anonim válasza:
Nem.
2013. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Ibrahimnak Ismail és Ishaq volt a gyereke.
2013. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de ez úgy volt írva hogy titokban tartották.
2013. aug. 22. 20:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem! A Szultán fia Musztafa!
2013. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A sorozatban ez fog történni: "Végül mikor meg hal Mustafa a palotában maradhatott. De később kiderül, hogy Mustafa nem a szultán gyereke hanem a főbizalmasáé Ibrahimé. Így Máhidevránt száműzték a palotából és az életet szegénységben élte le. Semmi jövedelme nem maradt, mivel már nem tartozott az uralkodó családhoz." Gondolom ha a sorozatban így fog történni, akkor ez történelem ihletésű, és csak utána kell keresni. Pl: Mahidevran Wikipedia!:) Én példáúl sok helyen olvastam erről!:)
2013. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Wikipedia épphogy azt írja, hogy Musztafa apja Szulejmán. Kül ha Ibrahimé lett volna, Mahidevrán nem száműzetése került volna, hanem Allah-hoz.
2013. aug. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A Wikipédián nincs semmi info erről,az viszont igaz hogy száműzetésbe küldik és szegénységben éli életét,na de mért száműzik?
2013. aug. 24. 09:21
 8/9 anonim ***** válasza:
15%
mert már többé nem a királyi család része. Mivel Musztafát megöltették, ezért Mahidevrannak már semmi kötődeléke sem maradt a szultánnal.
2013. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
*köteléke
2013. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!