Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legjobb horrorfilmek?

Legjobb horrorfilmek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 19:46
1 2 3 4 5 6
 41/56 Doddie ***** válasza:
22%

Lehet hogy gyerekes leszek, mivel csak 11 vagyok, de én belenéztem a Chucky's Funhouse-ba, és nembírtam 2 honapig aludni, csakha valaki kiütött vagy valami... Nekem ott leállt a tudomány...

nagyon félős vagyok, de mégis mindenáron megakarok nézni vmilyne horrort... Megnéztem a képletet, bár az thriller, de én attol sem tudtam aludni(tegnap néztem) és még 9 évesen megnéztem a kukorica föld gyeremekeit, najó... Az nálam kiveret a biztosítékot.


11/L

2011. jan. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
100%

Nézzétek meg a Begotten-t, ettől én 17/F létemre nem aludtam egy hónapig.

De csak saját felelősségre...

2011. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 marcipanfelho válasza:
100%

Midnight meat train, Szanatórium, Boncasztal, Silent Hill, The Devil's chair, Paranormal activity 1-2, Fűrészek, Köd, A dolog, Cloverfield, Battle Royale (a könyv nagyon brutál de a film se rossz), 28 nappal később, 28 héttel később


Nekem ezek a kedvenceim, bár nem mindegyik horror de sztem ezek elég jók :)

2011. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
61%

senki nem mond egy igazi klasszik horrort?

péntek 13-mikor én megnéztem csak hónapokig anyu mellett aludtam

hullajú-inkább vérengzős de ezt olyanoknak ajánlanám akik nem bírják/bírják a sok vért

halálos kitérő-az első része a jó..igaz ez inkább sima film,de félősöknek ez kihat..

még a kör,bloody mary, és soksokmás:))

UI:van még egy

aki bújt aki nem 2-gondolom az 1 is jó de a 2.na azaz aztán kihat reátok:))

2011. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az Aki bújt, aki nem első része sokkal jobb, mint a 2.
2011. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim válasza:
100%
köszönöm mindenkinek a válaszát akik meg felháborodva mondják h miért kérdezik meg sokadjára egyrészt nekem ez egy ezeréves kérdésem volt másrészt nemtökmindegy?
2011. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim válasza:
67%
Mondjuk kinek mi a kedvence meg h hány éves. dönteni nem nagyon lehet mert kb 100 horrort láttam ( nem túlzás )
2011. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim válasza:
82%
gyerekek.. az a büdös nagy helyzet hogy én már annyit láttam hogy nmtudnak olyat mondani amitöl ugy igazán félnék.d most vagyok 20, de 14 éves koromtol már nézem öket.. de talán engem a Kedvencek Temetője 1. ,,, A texasi láncfűrészes, Péntek 13, Kísértetjárás Connecticutban fogott meg a legjobban.
2011. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim válasza:
46%
Nincs olyan horror amitől ne röhögnék, és ne tudnék aludni :D
2011. okt. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
73%
Hát a Kedvencek temetője szerintem egy vicc inkább, főleg azokkal a hülye effektekkel, mint az az elcsépelt talajmenti köd, na nemár... Az könyvben félelmetes, de a film... hát én erősen gondolkodtam, hogy ez csak paródia :D
2011. okt. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!