Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 2015ben jon a STAR WARS VII?...

2015ben jon a STAR WARS VII? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Elvileg fog jonni de van mar trailerje? Kik leszmek a szereplok es hogyan folytatodhatna logikusan tortenet, mert I resz elottit lehetne de VII t? Ki mit tud, velemenyek?

2013. aug. 23. 04:25
 1/8 eljoe válasza:

Elvileg a VII. rész folytatása. Han Solo és Luke fiainak kalandozását követi nyomon a végtelen kozmoszban.

DE a film jogait megvette a Disney. Valószínűsíthető hogy a Disneyre jellemző stílusjegyekkel fogják ellátni a film 2/3-át, a fennmaradó részt pedig az akció tölti ki.

Főszereplőnek ELVILEG Ryan Goslingot és Zac Efront szerződtették.

De nem biztos.

2013. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én azt hallottam, hogy Han és Leia ikergyermekeiről lesz szó és, hogy Luke jedi iskolát fog nyitni. Elvileg, sőt azt hallottam, hogy ez már biztos, hogy előveszik a régi szereplőket pl: Harrison Ford fogja játszani Han Solot. Azt olvastam, hogy már szerződést is írtak alá mindegyikkel. Nem tudom mennyi az igazság én csak azt tudom mondani, amit olvastam.
2013. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Marosek Károly válasza:

Igen jön, bàr rendes premierje nincs.

Elvileg Han Solo, Leila, Luke és Lando fog benne szerepelni,

meg persze Arthu meg CP3RO ( nem biztos hogy jòl írtam).

2013. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Valószínűsíthető hogy a Disneyre jellemző stílusjegyekkel fogják ellátni a film 2/3-át"


Vagyis? Részletezd kérlek...


"Luke jedi iskolát fog nyitni"


Én ezt nem tudom elhinni, mert az a Star Wars aláásása lenne... Talán inkább megteremti a Jedi rendet vagy hasonló, de nem iskolát nyit az tuti.

2013. aug. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nezzetek meg youtubeon, mi a velemenyetek: star wars 7 triler theatrical 2015 2: 54 perc, a masik: star wars episode 7 trailer 2015 2:06 perc,
2013. aug. 25. 03:59
 6/8 A kérdező kommentje:
Olvastam a jeten a star warsrol es a VII resz az uj koztarsasag idejen kene, h jatszodjon amikor sidius ujjaeled es megtamadja a koztarsasagot
2013. aug. 25. 06:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Birom az ilyen spekulációkat :D Nos a film kb 25ABY-ban fog játszódni(aki nem érti: 25 évvel a yavini csata után) Ez pont a Yuuzhan Vong invázió kitörésének időpontja, szóval sanszos hogy ezt akarják bemutatni nekünk. A szereplőválogatás alapján ki lehet számolni(a Solo ikrekre gondolok). Mellesleg láttam hogy írtátok hogya feltámadt Palpatine is lehetne, nos szerintem ez már azért ki van húzva mert már túl öregek ehhez a régi szereplők. Bár én is szívesen megnézném a Világpusztítókat és az Eclipse szuper csillagrombolót Sidius többi csoda szerkentyűjével :D
2013. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Judy31 válasza:
És ez az autó kategóriába tartozik te Star Wars b*rom?
2013. nov. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!