Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ennek a filmnek mi a címe?...

Ennek a filmnek mi a címe? (többi lent)

Figyelt kérdés

Még régen néztem filmboxon egy filmet , nem néztem végig .

Na szóval volt egy házaspár akik örökbe fogadtak egy szőke hajú kislányt és a kislánynak volt valami szellem barátja

aki nagyon utálta a nőt volt egy olyan jelenet hogy leestek a betűk a hűtőről és mindig azt írta ki a szellem hogy good bye , utána meg a nő zuhanyzot és ugye párás volt a tus fürdő és beleírta megint hogy good bye

Annyit még hogy hasonló a film egy picit a paranormal activityhez meg volt még benne eny olyan jelenet is hogy elkezdtek hullani a tányérok meg minden a konyhába


aki mégis tudná a film címét és leírná nagyon megkösszönném



2013. aug. 23. 11:35
 1/8 anonim válasza:
Szerintem ez a szellemekkel suttogó
2013. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De az nem sorozat ?
2013. aug. 23. 11:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem ez film de azért kösz
2013. aug. 23. 11:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Én láttam ezt a filmet, de sehogy se akar eszembe jutni a címe. Ha mégis rájövök, akkor írok. De ha te jössz rá hamarabb, légyszíves írd már meg, mert már idegesít, hogy nem jut eszembe.
2013. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem tuti nem fog

Sztem tök állat film

2013. aug. 23. 18:33
 6/8 Kurbaszov ***** válasza:

Talán a Poltergeist - Kopogó szellem? (az 1982-es)


De nem biztos.

2013. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem a Kopogó szellem. Valami más címe van.


SPOILER: A végén kiderül, hogy a szellem a házaspár halva született gyermeke volt, akit nem néztek meg a szülés után, nem köszöntek el tőle, és ezért írta mindenhova azt, hogy good bye.

2013. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megtaláltam! Címe: Stevie

[link]

2013. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!