Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bartos Cs István és Bartos...

Bartos Cs István és Bartos Erika testvérek?

Figyelt kérdés
Cs. István beszél az index.hun arról, hogy egy húga meg 1 nővére van. Bartos Erika megemlíti könyvében, hogy van 1 húga (gondolom a Moslékfőzővel nem dicsekedne 1 gyerekkönyvben). És az is köztudott, hogy Cs. István nővérre elég jó módban él.

2013. aug. 23. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a Möstertől.
2013. aug. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ezen én is gondolkodtam :D szerintem kicsi rá az esély
2013. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bartos Erika 1974-es, Bartos Csaba István 1979es...lehetne a nővére neki. És Bartosnak tényleg van 1 nővére aki leszarja őt pedig normálisan él. És húga is van. És azt is eltudom képzelni h Erika nem dicsekedne Csaba Pistivel das ist Mösterrel. És Erikának is kékesek a szemei mint Csabának. Úgyhogy sztm lehetséges. Csak 1 a furcsa. A szülők. Bartos alkoholista komunista apja. Valahogy nem tudom elképzelni hogy 1 mesekönyv ironak ilyen apja lenne. De igazából Bartos Cs. István is 1 művészlélek. Olvasd el az Alulnézetben cimű könyvét,ott még normális volt. Vagy a 2001es-2003as időszakból valamit pl. Jegyzetek 1 pusztuló világról. Nem volt hülye ez a Bartos gyerek...úgyhogy sztm lehetséges h tesók,de ezt inkább a Moslékfőzö Tetovált Marhavágó Nagy Bartostól kellene megkérdezni das ist bucimaci fejű Nagy Bartostól úgy bizony dá
2013. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Süle Dominik ***** válasza:
Lehetetlen ugy tudom bartosnak egy öccse van vagy egy bátya
2015. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Helló!


Én úgy tudom, hogy két lánytestvér van, akiből az egyik az OSZK-ban dolgozik könyvtárosként, a másik pedig írónő.

2015. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*lánytestvére
2015. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

*akikből


Bocs a hibákért és a kétszeres javításért. :)

2015. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van nővére, Markaz-i videóban említi.

[link]

2017. okt. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ebben a videóban említi, hogy a meseíró nem testvére:


https://www.youtube.com/watch?v=hXR1AQ8XMjI

2018. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!