Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok Darren Shan...

Mit szóltok Darren Shan vámpír könyvének megfilmesítéséhez (Rémségek cirkusza)?

Figyelt kérdés
Szerintem valami borzalmas lett. Szinte semmi köze a könyvhöz, de ha ezt figyelmen kívül hagyom nekem akkor sem tetszik.
2009. okt. 30. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért nem tetszett a film? Csak azért kérdezem, mert én is meg akarom majd nézni a filmet, mert a könyvet imádtam!!! de miért nem volt jó??? 20L
2009. okt. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Azért nem tetszett, mert teljesen átírták. Új szereplő, más story, stb stb. De azért nézd meg. De arra készülj fel, hogy nagy csalódás lesz. (szerintem)


L/23

2009. okt. 30. 12:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Helló emlékszem erre a könyvre egyszer egyik barátom olvasta nem tudjátok mik a folytatások cimei?
2009. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2009. okt. 31. 23:27
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát..én először a könyvet olvastam..(ami nagyon de nagyon tetszett)majd megnéztem a filmet..és kicsit csalódtam is..

jobbra számítottam és azt hittem nemsok eltérés lesz a film és a könyv között

..tévedtem:S

2009. nov. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát látom itt én leszek az első aki jó véleménnyel lett a film iránt :) Én ha hallom egy filmről, hogy könyv alapján készült először mindig a filmet nézem meg...ennek 2 oka van:

az egyik ha tetszik a film elolvasom a könyvet ami az esetek 100%-ban olyan, mintha a filmről olvasnék valami extrákat vagy kimaradt jeleneteket.:)

A másik ok, hogy ha a könyvet olvasnám előbb olyan, mintha a film csak a könyv bemutatója vagy előzetese lenne, mivel egy filmbe nem lehet egy könyv összes részletét belepumpálni.:)

De abban igazatok van, hogy a film teljesen eltér a könyvtől...én bánom is meg nem is...az biztos, hogy a könyv drámai hangulatát nem adja vissza és, hogy előre elárulta a poénokat (ebből gondolhatjuk, hogy 2-3 filmbe akarják beleerőszakolni azt a 12 fejezetet).De megmutatta a könyv vicces oldalát.:) Vagy mondhatni "gyerekes" vonásait...mivel eleve gyerek filmnek készült.Az biztos ha a könyvekre hagyatkoztak volna egy szép fantasy,dráma,horror...stb. műfajú filmet kaptunk volna.Így csak annyit mondok, ha nem hasonlítgatjuk keservesen a könyvhöz végülis egy jó kis vígjátékot kapunk.:)

2010. jan. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Őszintén, nem tudom, hogy miért filmesítenek meg egy kifejezetten élvezhető könyvet, hogyha a forgatókönyv szinte nem is kötődik a könyvhöz!? Az odáig okés lenne,ha csak egy-két dolgot változtatnak, de hogy alapokban rengetik meg...?? Meg a másik: a frásznak gyúrnak egybe hármat? De igazából, szerintem, nem csak az első három részt mixelték, hanem az összes többit! Engem felháborított a film! A Gyűrűk Urát olyan jól, és olyan könyvhűre meg tudta csinálni Jackson, de mondjuk ő nem sajnált időt és befektetői pénzt rá. Viszont az összes többi adaptáció csak egy összecsapott f's...
2010. jan. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
első vagyok, megnéztem.NEKEM TETSZETT!!!!! Kifejezetten tetszett!!! Remélem, a többi részét is megfilmesítik:)
2010. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem készült volna róla könyv csak így magában nem lenne rossz film,de így,hogy a könyv is van hát nagyon rossz film. A könyv az igazi az alapján kellett volna megcsinálni:(
2010. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok...Ha nem a könyvhöz hasonlítjuk elég jó film..De ha igen , akkor borzalom...:D
2010. jún. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!