Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A klónok háborújának lesz 6....

A klónok háborújának lesz 6. évada?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van már egy ugyanilyen kérdés, de azt rég írták ki és válasz is rég érkezett oda, így gondoltam hátha itt megtudok pár friss információt. Előre is köszönöm.

Sajnálom Ahsokat, bár általában a másik oldalt preferálom, (pl.: Grievoust, Hondo, Bane) de sajnálom szegényt.



2013. aug. 26. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2013. aug. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 heori válasza:
Az a válasz, hogy nem lesz az hülyeség! Biztos vagyok abban, hogy lesz! 13 szor végignéztem és meég folytatom is! Egy csomó videót láttam a készítőiről és már ki ismertem őket annyira, hogy biztos vagyok benne, hogy lesz! Az én kenvenceim Asoka és Embo!
2013. dec. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már pedig hatodik évad nem lesz!

Hidd el nagyon sajnálom hogy nem lesz mert vagy ezerszer láttam én is minden évadot.Angolul,magyarul is.És "ismered annyira a készítőket" Csak hogy nem ők döntenek róla!Ugyanis a Disney megvette a jogokat.És igen eredetileg 7. évadot terveztek de a disney úgy döntött nem akarja fojtatni a sorozatot.Azonban megengedték Filoniéknak hogy a már elkezdett részeket befejezhessék.És ezek úgynevezett bónusz epizódok lesznek.

Összesen 13 rész.Ebből már le is adtak németországban a super RTL-en 4 részt.

Az USA-ban pedig március 7.-én fogják kezdeni vetíteni őket.

Ez a 13 rész tekinthető 6. évadnak de több rész nem lesz.

Viszont ősztől új sorozatot indít Star Wars Rebels néven ami a 3. és a 4. epizód között fog játszódni.

A bónusz részekről egy kis info: [link]

2014. febr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Németországban a SuperRTL már elkezdte sugározni a bónusz részeket, febr. 15-én leadtak 4 részt melyek nCore-ról le is tölthetők, az első részhez pedig már magyar felirat is van.
2014. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló!

Sehol máshol nem találtam meg a neten.

Pedig mint írtam az összes részt láttam már(#3 vagyok) és nagyon érdekelne.

Nem kérek meghívót meg ilyenek de ha esetleg eltudnád küldeni e-mailen azt a 4 részt...(bár németül nem beszélek de még így is jó lenne látni)Azt nagyon megköszönném!

Ha megoldható küldök e-mail címet.

Ha nem megértem de azért egy próbát megért!

Előre is köszönöm!

2014. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti, én is hasonló kéréssel fordulnék hozzád, mint az utolsó válaszoló. Nincs NCore-om, így nagyon megköszönném.
2014. febr. 19. 19:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Már kijött a 6. évadból mind a 13 rész. Indavideón fennt van.
2014. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!