Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most melyik az eredeti központ...

Most melyik az eredeti központi pályaudvar? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az 1998 as Brazil változat,amelyikben a kisfiút Vinícius de Oliveira játsza,vagy pedig a 2001 es Olasz,Spanyol változat amelyikben a kisfiú Josúe szerepét Giovanni Pedersoli(Schmidt György)játsza.Nagyon fontos lenne.Mind 2 változatot láttam,az olasz változatot a multhéten a tv ben és nagyon tetszet mind a 2 változat.Melyik az eredeti?
2013. aug. 27. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! az eredeti a Brazil 1998 as változat.Vinícius de Oliveira játsza.Az olasz változat a 2001 est pedig egy igen jol sikerült utánzat.Az igaz hogy az olasz változatban játszanak Magyar színészek is mint pl György (Joshue szerepében,vagy Vilmányi Alexandra,vagy a Benett, de akkor is az eredeti sokkal jobb volt. mivel az olasz változat már nagyon drámás volt
2013. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Központi pályaudvar

(Central do Brasil, 1998) [link]

2013. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
köszönöm
2013. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én pont ezt a filmet kerestem már régen
2013. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Giovanni pedersoli válasza:
Az Eredeti a 1998 as változat!az olasz változat mindig is egy kisérletezö film volt,amit sokan az eredetinek ismertek el. 2007 ben pecsétet kapott a Hunniátol,illetve 2008 májusában a Pannoniátol véglegesen tiltott változat lett.Azt nem tudom miért adnak még le tv adáson amár 5 éve betiltott filmet.
2013. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nem te vagy Giovanni Pedersoli az az Schmidt Gy0rgy mer azt nem hiszem el?
2013. aug. 28. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!