Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ash-nek a Pokémonból tényleg...

Ash-nek a Pokémonból tényleg van egy bátyja?

Figyelt kérdés
Az 1. évad 36. részében említette meg hogy van neki egy, de nem emlékszem rá hogy láttam is volna valamelyik évadban... a Google találatok szerint van egy bizonyos "Red" nevezetű akit Ash bátyjának mondanak, de van aki azt mondja mégsem mert a vezetéknevük elvileg nem ugyan az... Melyik évadban bukkan fel ez az illető egyáltalán?

2013. aug. 27. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha a vezetéknevük nem ugyanaz attól még lehet a bátyja ha más az apjuk. Maximum féltestvérek, vagy alapból más nevet vett fel. Fene tudja nem nézem mostanság ezt a sorozatot de úgy emlékszem valóban említette. De már ez nem érdekel engem.
2013. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Krisipoke ***** válasza:
100%
Red teljesen más. Ő az eredeti főhős, az első generációs Pokémon játékokban a játékos karaktere, akiről valamilyen szinten mintázták Ash-t az animében. Illetve a legsikeresebb Pokémon mangában is Red a főszereplő. Ashnek és Rednek semmi köze egymáshoz, Ash csak az animében szerepel, Red csak a játékokban (és a mangában).
2013. aug. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi :D de akkor mégis ki a bátyja??? o_O
2013. aug. 28. 07:21
 4/8 Krisipoke ***** válasza:
100%

Nincs neki, egyedüli gyerek. Ash családjáról szóló bekezdés a Bulbapedián:


Family


Ash is an only child that lived with his mother, Delia Ketchum, until he left for his Pokémon journey at the age of ten.


His father has not been introduced. The anime suggests that his father was once a Pokémon Trainer who began his journey in Pallet Town, and that he is still living. In the original, he is also confirmed to have a grandfather, and his son (Ash's father) followed his footsteps. An interview with the series' storyboarder Masamitsu Hidaka confirmed Ash's father is a Trainer on his own journey. According to Hidaka, Ash's father may or may not be introduced in the series, depending on its necessity to further Ash's maturity and development as a Trainer.

2013. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :D már csak azt nem értem hogy miért mondta akkor azt hogy van neki egy ? o_O"

1. évad 36. rész: A változó Eevee

"Misty: Milyen jó ha az embernek bátyjai vannak!

Ash: kölcsönadjam egy kicsit az én bátyámat?"

2013. aug. 28. 20:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy poénból mondta Ash:)
2013. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Krisipoke ***** válasza:
Valószínű, hogy poénból mondta. Mégvalószínűbb, hogy ez szinkron-exkluvíz "vicc", azaz az eredeti, japán verzióban tök mást mondott.
2013. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Attila.86. válasza:

Igen ott a magyar szinkronban , csak a magyar szinkron exkluzív pontja volt

tényleg teljesen más mond


Kb ahogy én kihallom a japánbol , aki olyan régotta animézuik mint én , rá ragad ez az !


- Kasumi ( Misty ) tényleg azt mondja , hogy " király , milyen jó lehet ha fiú testvéred van "


- Satoshi (Ash ) erre azt mondja

" Te épp elég jó férfi vagy "


Ezzel arra utal Satoshi (Ash ) , hogy Kasumi (Misty ) annyira erőszakos és erős , mint egy fiú

Tehát kétségbe vonja lányosságát , és a lány mivoltát !


Erre Kasumi (Misty ) meg üti őt !

Így mindjárt érthető , hogy miért üti meg , azért miért ütné meg , mert kölcsön adná neki a bátyát ?!


Nem tudom mit gondoltak a szinkron készítői !

A magyarban pl Kasumi pofonjait is kivágták ,amikor felpofozza Satoshit

Vagy pl amikor Takeshi kérdezi , hogy mióta utazik pikachuval

Magyarban 2 hónapot mond , míg a japánban 2 hetet mond , kész vicc

2016. márc. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!