Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Született detektívekben...

A Született detektívekben (Rizzoli & Islel) kialakul valamilyen szerelmi szál a két főszereplő nő között?

Figyelt kérdés

Néztem ehhez hasonló kérdéseket de mindenhol azt írják, hogy nagyon jó barátok. De akkor ezek a képek, amiket most belinkelek mivel magyarázhatóak? Ezek szerint mégsem csak barátok lesznek még ha az elején azok is a történetben. Vagy hogy van ez?


[link]


[link]


(Most a 2. évad 7. részénél tartok.)



2013. aug. 28. 15:21
 1/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne!:)
2013. aug. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A képekkel kapcsolatban amiket linkeltem: Roh.adék photoshoppok :D Csak összevágták ügyesen a jeleneteket. Szóval így bizonyítékot nem tudok felhozni. :D De mégis olyan gyanús az egész, hogy valami több van... Vagy csak nekem egyértelmű, hogy nem csak barátként illenének össze, csak hogy a történet írója másként gondolja. Egyébként rengeteg milliónyi kép van meg videó amiben folyton összehozzák őket, de ez mind talán csak a kiéhezett leszbikusok időtöltése. :D Nekem továbbra is gyanús a dolog, de ha mégis kiderül, hogy tényleg csak a világ legjobb barátai akkor sem bánom, mert marha jópofa sorozat. :)
2013. aug. 30. 00:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan, mint a Xenában Xena és Gabrielle kapcsolata, mindenki tudja, hogy nem csak barátok, de rábízzák a nézők fantáziájára inkább :)
2013. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak a bökkenő az, hogy abban van csókjelenetük is. Nem egyszer. :D Az egy kicsit konkrétabb, főleg a vége felé. Ebben meg úgy tudom, hogy semmi ilyesmi. Egyszerűen csak húzza az ember agyát és tudod, hogy összeillenek és már várod, hogy robbanjon, érted, hogy "egymásnak essenek", de nem. Mert ők csak barátok. :D De azok a nézéseik és gesztusaik egymás felé.. Annyira gyanús, hogy felrobbanok mindjárt. :D
2013. aug. 30. 20:48
 5/5 dBLOOD42 válasza:

Most kezdtem el nézni, nemsokára végzek az első szezonnal. Amint utolérem az induló évadot, megmondom! :D

Jó sorozat, csak egy kicsit az az érzésem, hogy a két nő között érzékelhető szexuális feszültséget kizárólag a nézettség miatt tartják fent.

2013. szept. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!