Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lett ennek a Rémálom az...

Mi lett ennek a Rémálom az Elm utcában (1984) filmnek a vége?

Figyelt kérdés
1. részének a végén akkor most Nancy is meghal? Vagy elkezdődött minden elölről? Nem értem sajnos a befejezést :/

2013. aug. 29. 17:15
 1/4 Lord Keri ***** válasza:

Nem hal meg, mert a harmadik részben újra szerepel!


Valószínűleg csak arra utal a film vége, hogy alábecsülték Freddy-t és nem lehet ilyen könnyen legyőzni, azaz a tortúra tovább folytatódott! :)

2013. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt :) igen azt tudom, hogy benne van csak megfordult a fejemben hiszen a tobbiek ugye nem eltek maraz anyukaja meg feherbe volt mintha a mennybe lettek volna :)
2013. aug. 29. 20:16
 3/4 Lord Keri ***** válasza:

Bár már rég láttam a filmet, de nagyjából emlékszem a záró jelenetre. Szerintem azt álmodja Nancy, hiszen ahogy te is írod azok a szereplők már halottak voltak.


Itt inkább csak arra utaltak, hogy elindult egy kellemes álom a barátaival, és hiába győzte le Freddy-t újra megjelent az álmában. Én legalábbis így vettem le.

2013. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van ez egy jo ertelmezes :)
2013. aug. 30. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!