Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Odaátban mikor és hogy tér...

Az Odaátban mikor és hogy tér vissza Ellen és Dean miért beszélget vele úgy mintha semmi se történt volna?

Figyelt kérdés
6. évad 17. rész, elején feltűnik Ellen mint Bobby felesége és mondja, hogy Jo is él...de meghaltak az 5. évadban.
2013. aug. 29. 17:52
 1/1 atos19 ***** válasza:

Szia!:D

abban a részben megváltoztatták a múltat így a jövő is megváltozott,mivel a titanicot megmentette Balthazar az angyal,így több lelket tudott szerezni Cas-nek és ez erőt adott neki,na mind1 így sok minden megváltozott,pl. akik meghaltak visszatértek a halálból. de a rész végére rá bírták balthazárt venni h mindent csináljon vissza. remélem érthető voltam,bár már fáradt is vagyok meg ma ittam :D

egy odaát fan :D

2013. aug. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!