Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » MLP: FIM Csak én nem értem?

MLP: FIM Csak én nem értem?

Figyelt kérdés
Agyondícsérik, mindenhol csak ezt látom...Mégis mitől olyan népszerű? Megnéztem, de pár rész után elegem lett belőle. Mondjon valaki EGY okot, hogy miért olyan nagy szám. EGY darab poént, vagy bármit mondjatok, amiért érdemes lenne néznem. Szeretném kideríteni, mégis mi ez a pónimánia.

2013. aug. 29. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Most kajak értelmet keresel egy Én kicsi pónim - Varázslatos barátság című alkotásban???? :))))))))
2013. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Olyasmi. Hiába nézem, semmi. Semmi különleges nincs benne, ami egyedi lenne. Azt hittem először, ez egy ilyen korszakalkotó különleges verziója ennek a pónibadarságnak (a tesóm régen szerette a régebbi verzióit, na attól kaptam hülyét), de nem igazán. Legalább is én nem érzem úgy. Nem nyugszom, amíg meg nem látom az értelmét. Mert azért, ha nem is tetszik, azért tudjam, mi értelme. Vagy esetleg később indul be a történet? Honnantól indul be?
2013. aug. 29. 21:07
 3/15 Hitsugaya Lau ***** válasza:

Engem a barátság története, és a szereplők ragadtak meg, de még idézek is pár kommentet facebook- ról: "Szereplők jelleme,grafika,történet,és persze a legfontosabb a Barátság.

A Barátság *-* és a szereplők meg a story"

2013. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 AllySzat válasza:
81%

Mi az értelme a focinak? 22 hülye kerget egy labdát nem törödve egymás testi épségével. Mi az értelme a Forma 1 nek? X hülye megy körbe körbe mint a vidám parkban. Mi az értelme a Barátok köztnek? Sok hülye összezárva, történet nulla. Mégis vannak akik odavannak ezekér. Ergo: ha nem tetszik ne nézd, ami nem tetszik neked abba soha nem fogsz értelmet találni. De oké lássuk az én válaszom ha enyire érdekel:

1: Egy azon ritka rajzfilmek egyike, amiknek VAN tanulsága (minden rész végén megtanulsz valamit a barátságrol ami nevelő értékű);

2: Normális története van a részeknek (jó a harmadik évadnak nem xD);

3: Van benne humor (esküszöm ha nem érted és nem értékeled a humort benne kár is vesződnöd vele hogy megértsd);

És igen én szeretem 27 éves fiu létemre, és büszke vagyok rá hogy nem vagyok besavanyodott felnőtt akinek nem volt gyerekkora, és kihalt belőle a gyerek... ennyi

2013. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Hitsugaya Lau ***** válasza:
50%
/)
2013. szept. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jól van, értem. De éppenséggel csak mert nem szeretem, attól még volt gyerekkorom. Elismerem, hogy ez többet ér a mai rajzfilmek többségénél, de én továbbra sem szeretem. Ez nem is csoda, nagyon kritikus vagyok...
2013. szept. 1. 13:01
 7/15 anonim válasza:
100%

Rengeteg filmet,mesét,animét láttam már életem során és azt kell mondjam mégis a pónik fogtak meg igazán :D Egyszerűen nagyon sokminden van benne: TANULSÁG, HUMOR, SZERETET, JÓ TÖRTÉNET, CSODÁLATOS SZEREPLŐK (egyéniség), ezért mindenkinek ajánlom :D


Mondok egy poént is XD

SPOILER

Lesson Zeros részbe mikor Twilight problémák után kutat, elmegy Fluttershyhoz a legfélénkebb pónihoz gondolván, hogy neki biztos akad problémája, amit meg kellene oldani. De mikor odaért a házához Fluttershy épp egy medve nyakát tekerte ki, ami ájultan esett össze XD Bazz, olyat röhögtem XD Persze később kiderült hogy csak "masszázst" kapott, de akkor is XD Jól meg van rajzolva.


22/F

2013. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ami miatt én elkezdtem nézni a sorozatot, az a zene volt. Mikor először találkoztam a sorozattal, nem érdekelt különösebben, majd egy hónapra rá láttam futottam bele ebbe a videóba ( http://www.youtube.com/watch?v=yy9UgCKpMLE ), amely azon kívül, hogy mellette szóló érveket sorolt volna fel, mutatott egy pár másodperces részletet az első évad tizenegyedik részének dalából (Winter Wrap Up) és akkor már úgy voltam vele, hogy muszáj megnéznem, mit esznek rajta. Esténként gyakran unatkoztam, mikor nem tudtam aludni és (akkor még nem voltak letiltva a videók YouTube-on) olyankor mobilon tudtam nézni. Az első évad megnézése után kaptam észbe, hogy mit csinálok, de valahogy mégis tetszett.

Szvsz olyan igazi humor nincs benne, max megmosolyogtató dolgok. Ha azt vesszük, hogy ma milyen világban élünk, ez mindenképpen kivételes történet, ha nem számítjuk bele a harmadik évad átgondolatlan borzalmait. A karakterek szerethetőek, a szinkronszínészek kiválóan teljesítenek, az énekhangoktól kiráz a hideg, baromi jó.

Nem tudom, hogy esetleg a magyar szinkronnal találkoztál-e, de arra nyilván nem vonatkozik, amit a kiemelkedő szinkronos munkáról írtam. Ha eddig csak úgy láttad, ajánlom az eredeti szinkront, hatalmas a különbség a kettő között, mintha egy teljesen más sorozatot néznél (ez kis túlzás, viszont néhány helyen teljesen más a szöveg magyarban, mint az angolban, minden másról nem is beszélve).


Elsősorban tehát Daniel Ingram zenéje az, ami miatt brony vagyok, de persze a karakterek, az animáció és a történet sem kerülte el a figyelmem :D

Bár az első és a második évadhoz képest sokat változott a sorozat, ha a negyedik évaddal tovább romlik a színvonal, szinte már csak Daniel munkássában bízhatok.

2013. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Ugyan, a 3. évad csak egy kis + a bronyknak, a 4. évadban is lesz elég lecke :D
2013. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, amit spoilert a képembe nyomtak, elég fanservice lesz az is. Alapból nem azzal van baj, hogy mi volt a harmadik évadban, hanem hogy azt hogyan tálalták. Mintha túl akartak volna lenni rajta. A témák jók, de a problémák megoldása néhány részben olyan gyorsan történik, hogy azt hiszem, lemaradtam valamiről.
2013. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!