Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Austin...

Mi a véleményetek az Austin és Ally című Disney sorozatról?

Figyelt kérdés
Én kimondhatatlanul rühellem, a sorozatot is, meg Ross Lnych-et is, hogy mi értelme ennek a szaros sorozatnak? Nem tudom.
2013. aug. 30. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
semmi értelme nincs neki én is utálom a világon a legpocsékabb sorozat
2013. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
A Disneyn a legtöbb sorozat lényege a szórakoztatás.Nekem igazából nincs bajom az Austin és Allyvel.Inkább a Phineas és Ferb meg a hercegnőmesék azok amitől feláll a szőr a hátamon.
2013. aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Phinias még le megy a harcegnosseket utálom ,de az Austin és Ally utálom az osszes sorozat kozul a legjboban
2013. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg az egész disney egy nagy rakas f*s... persze megertem, hogy a mai gyerekek ezen tudnak szorakozni, meg nekik ez vicces, de aki ismeri a regi jo kis disney klasszikusokat az hanyik az egesz csatornatol...
2013. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én 13 vagyok (fiú) és igen, emlékszem. Én is az iylen Eb és a Web, Austin és Ally, Zsenipalánták sírva nézem, de van egy 6 éves unokaöcsém, és az szereti. Én még ezeknél a mostani sz*roknál még a H2O-t is jobban szerettem, és unokaöcsém már azt se tudja moylen jó volt a varázslók a waverly helyből is.... meg még a Hannah Montana-t is jobba szerettem mitn ezeklet. Szal, ezek ténleg egy rakás sz*rok pár kivétellel (királyi páros, soksikert charlie) ennyit erről.
2013. aug. 31. 21:43
 6/10 anonim válasza:
Én is nagyon utálom az Austin és Allyt! Igazából nem tudom megmondai hogy miért de nagyon nem szeretem.
2013. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
53%
Én is rühellem. Úgy, mint az Eb és a webet, a Zsenipalántákat, (hálistennek vége). Úgy hiányolom a régi Disneyt (Hannah Montana, Varázslók a Waverly helyből), de azért vannak jó sorozatok: Király páros, Sok sikert Charlie, Violetta, Jessie.
2014. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.Lány vagyok,nem kislány,de ez nem is 6 éveseknek való szerintem.Ez a kedvenc sorozatom.Ally a példaképem.Szerintem a király páros hülyeség,de a sok sikert charlie!,a hannah montana,varázslók a waverly helyből tök jó ;)
2014. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Jennyfer10 ***** válasza:
Hahahaha.15 éves vagyok,de imádom...:3 Bár ilyen Violetta rákoktól fel forr az agyvizem:D
2014. júl. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én nagyon szeretem ezt a sorozatot, sőt imádom!!!

( Főleg Ross Lync-et és Laura Marano-t) :)

2014. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!