Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » VD fanok! Lesz még elkalom,...

VD fanok! Lesz még elkalom, hogy a Vámpírnaplókban újra lássuk Kol Mikaelson vagy már csak az Originlban? Legalább van rá esély?

Figyelt kérdés
A Vámpírnaplókból Kol Mikaelson az ősi vámpír a kedvenc szereplőm és szeretném ha szerepelne benne még.Bár most ,hogy Jeremy-.- szépen kinyírta kevés esélyt látok rá ,de azért van rá esély nem? Vagy csak The Originals-ban fog szerepleni? A 4.évad végén benne volt szellemként visszatért.Lehetésges ,hogy a késsőbbiekben vissza térhet nem van rá esély nem úgy mint pl: Alaric,Lexy,Vicky Donovan,Anna és Bonie nagyoja stb..Ti láttok rá esélyt?

2013. aug. 31. 08:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Előre is bocs a helyes írási hibákért rossz a laptopon a billentyűzet kihagy pár betűt..
2013. aug. 31. 08:17
 2/6 dinnyelove ***** válasza:
100%
szia én úgy hallottam hogy az ősi vámpírok csak az originalsban lesznek az 5. évadban már nem. De kol halott szóval nem biztos hogy újra megjelenik. De ha lesz akkor az originalsban.
2013. aug. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Húú, én is nagyon bírom ezt a színészt, és ahogy játszik. ÁÁÁ. A hangja is annyira szexi.
2013. dec. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó részben volt egy nyúlfarknyi szerepe :D
2014. ápr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Herczeg Barbara Renáta válasza:
Szia nem tudom hogy lesz-e még benne de jó lenne mert nagyon jól szerepel nélküle meg klaus nélkül nem annyira jó
2014. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utoljára (azt hiszem) a 3x19-ben láthatjuk .Akkor is akkor mikor Damon leszúrja , de mondom nem biztos. :D
2015. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!