Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért nem szinkronizálták és...

Miért nem szinkronizálták és adták le végig az InuYashát? Nagyon zavar, nem tudom ez miért van, de már régen le kellett volna vetíteni a Final Actet is!?

Figyelt kérdés

2013. aug. 31. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az InuYashával kapcsolatban írt két legutolsó kérdés is erről szól.
2013. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Le van szinkronizálva teljesen. Csak az RTL-é a tulajdonjog (vagy mi), ezért nekik le kellene vetíteniük hogy pl később Animax is adhassa/felkerülhessen a netre szinkronosan. De az RTL nem akarja leadni, mert +16 korhatáros, és csak késő este tudnék leadni. De akkor nem akarják, mert más filmeket jobban néznek az emberek. Animaxnak meg nem adja át a jogot. Asszem valahogy így.
2013. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez nevetséges, ezerszer többen néznék mint azt a sok marhaságot amit az a csatorna ad. Csak erre ők nem jöttek rá. De ha nem is néznék, miért nem lehet leadni, milyen dolog egyáltalán félbeszakítani egy sorozatot?
2013. szept. 1. 21:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Csak azt nem tudom, miért szólják le az embert, hogy "Ilyen gyerekes meséket nézel", ha 16 karikás?
2013. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem gyerekes, és nem azért mert 16 karikás hanem mert tartalmas és érdekes, nem úgy mint sok műsor, lásd. éjjelnappalbudapest. Most nem tudom az az RTL-en megy-e vagy hol, de gondolom értitek. Idén nyáron járt le a szerződés, remélem végre csinálnak vele valamit.
2013. szept. 1. 21:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Én személy szerint ki nem állhatom az ilyen magyar sorozatokat. A Barátok Közt-ből is kitudja hány ezer rész van már és semmi olyan nincs benne ami ne történhetne meg a való életben.(Ez csak feltételezés, nem nézem.) Őszintén az ilyenben mi érdekes van?
2013. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom miért, de a külföldi filmek szinkronhangja és az eredetileg magyar hang közt van valami különbség, amitől mindig depis vagyok. :D
2013. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egyet értek, utolsó előtti. :)

Utolsó, amúgy ma én is depis voltam, pár napja kezdtem el nézni az InuYashát, nem bírtam leállni vele, de ma nem volt kedvem nézni, mert egyszerűen irritál hogy más hangja van a szereplőknek mint amit én megszerettem. Szerintem a magyar sokkal jobb, pl Miroku két hangja nagyon különböző és a magyar az sokkal fiatalosabb meg normálisabb mint az eredeti.

2013. szept. 1. 22:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy az utolsó meg az azelőtti is én voltam. :D De nekem tetszik a magyar meg a japán hang is nagyon, de az angol, az borzalmas. :D
2013. szept. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Valamennyire érthető, hogy akkoriban miért döntött így az RTL. Nem volt okuk azt hinni, hogy az animék jól teljesítenének a késő esti sávban, főleg mivel az A+ csatorna, ami akkoriban az RTL-é volt, egyre rosszabb nézettségi adatokat hozott.


Most már inkább az a kérdés, hogy ha van vagy ezer társcsatornájuk, azokon miért nem adják le. Németországban nagy sikert aratott, amikor nemrég folytatták az InuYashát (ugyanis náluk is leálltak vele), ráadásul ott is késő este kellett adniuk. Nem értem, miért nem ér meg nekik egy nekifutást, már persze ha egyáltalán megvannak a sorozathoz a jogaik.

2013. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!