Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom találkozik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom találkozik olyan pasival, akivel régen kavartak, de semmi több. Nem túl gyakran, de találkozik. Nincs ilyenkor semmi, de ez engem zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátnőm és ő is engem, nem csak úgy "elvagyunk". A helyzet az, hogy van egy faszi, aki a baráti körébe tartozik, régen vonzódtak egymáshoz, de sosem jártak, nem feküdtek le, nem volt semmi, csak csók és nyakkiszívás (nem tud róla, hogy ezt tudom). Mióta velem van, nagyon keveset találkoznak, csak akkor, ha más is van velük, azaz a barátnőm igyekszik kerülni a félreérthető helyzeteket, mert szerintem sejti, hogy sejtek valamit: Úrnőmnek szólítja, mikor a barátnőm berúgott (nem egy részeges qrva), többször is ránézett, jól van-e, az éjszaka közepén felhívta, hogy találkozzon vele, bezzeg mikor én is a társaságban vagyok, alig szól hozzá, és rá se mer nézni... A baj az, hogy mostanában egyre aktívabb a csóka, személyes találkozó(ka)t szeretne. Nem vagyok egy féltékeny állat, és a barátaitól sem tiltottam el soha, nem is tenném, de nem érzem tisztességesnek, hogy olyan sráccal találkozzon, akiről tudja, hogy többet akar tőle (volt/van köztük vonzalom). Nem tett a párom semmi félreérthetőt, de akkor is zavar. Ha megmondom neki, nem leszek majd "gyenge"? Vagy hagyjam rá, hiszen nem tett semmit eddig sem (pedig lehetősége lett volna rá), nem lépett át semmilyen határt?
2012. aug. 28. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele őszintén, kérdezz rá a szitura...
2012. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 taylortimothymatthew ***** válasza:
Akit lehet visznek ha nem akkor marad. Egyébként mond el neki, hogy zavar... én elmondanám a baratnőmnek.
2012. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szeret, akkor nem lesz rá hatással a srác. Bár fogalmam sincs, hogy miért kell vele találkozni... Főleg ilyen előzmények után.

Ha a srác elhódítja előled, akkor annyit is ért a csaj.

2012. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a kommunikáció minden párkapcsolat kulcsa. Próbáld ki! Mondd el neki mi bánt és közösen beszéljétek meg....jah és ami még fontos: nyugodt, békés legyen a beszélgetés nem kiabálva és tányércsapkodással.
2012. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, mit érzel, minden bizonnyal megadja majd azt a megerősítést, amire szükséged van. De fontos, hogy ne legyél tiltó vagy követelőző, gyanakvó.
2012. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!