Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm pár hónapja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm pár hónapja egy buliban smárolt egy fiúval és egy lánnyal is. Elmondta. Nehezen de megbocsátottam neki, de engem még mindig nagyon zavar maga a tény hogy ilyet tett. Nem tudok benne úgy megbízni mint régen. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Én 18éves vagyok,a barátnőm pedig 16. elmondása szerint nem biszex, és a fiú is csak haver.és természetesen arra fogta hogy ittas állapotban voltak.
2012. máj. 18. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egy ilyen csaj csak arra jó,hogy ingyen lökdösheted...
2012. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Díjazom a türelmedet. Én egy ilyet sosem tudnék megbocsátani.
2012. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Beviz Elek ***** válasza:
És soha többet nem fog bulizni? Soha többet nem fog inni? Én már rég otthagytam volna!
2012. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
még csak 16 még egy pár ilyen dolog lesz majd meglátod
2012. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
érdekes. én, ha iszom, nem tennék ilyet senkivel. persze, barátkozós, ölelkezős vagyok, de ilyet nem tennék...
2012. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van! De attól sajnos még szeretem. :S
2012. máj. 18. 20:16
 7/16 anonim ***** válasza:
ez a legbénább kifogás, hogy azért mert részeg volt..Akkor ne igyon!!-.- én sose bocsátanék meg ilyet. de ha te már megtetted nem kellett volna rögtön kicsit hagynod kellett volna, hogy teperjen, hogy megijedjen, hogy elhagyod..mondjuk az jó, hogy elmondta
2012. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Nem tudok benne úgy megbízni mint régen"


Ember,Ő egy 16 éves gyermek még..milyen "régenről"beszélsz??

Tudomásul kell venned,hogy kísérletező korban van,minden érdekli,és mindent ki is akar próbálni.

Ezt nem lehet a szemére vetni.

Vagy elfogadod ilyennek,amíg fel nem nő...vagy nem.

2012. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8%
utolsó, ez elég sz*r megoldás. tehát, ha mondjuk egy pedofillal meg akarja k*ratni magát, vagy épp egy másik ember életét tönkre akarja tenni, akkor elnézhető, mert 16 éves? na ne...
2012. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem a dolgok BTK-részére gondoltam:-)


Mindössze annyi,hogy nem fog tudni "leláncolni" egy 16 éves lányt.

2012. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!