Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy film címét keresem....

Egy film címét keresem. Megtudnátok mondani a címét?

Figyelt kérdés
Szerintem egy kicsit régiesebb úgy a 80-90-es évekbeli film esetleg újabb kicsit. Akikre emlékszem föszereplökre egy férfi és egy nö. Letért az útról másfele mentek és az ottani serrif bevitte öket a bíróhoz. Az a bíró kettyós volt szerintem maszk volt rajta ilyen eltorzult 80-90éves arca volt.Volt neki egy ilyen hullámvasút ami a végén egy ilyen darálóba dobta az embereket ahol csak a csontot dobta ki. Volt neki egy roncstelepe is ahol élt 2 óriás. Testvérek voltak azthiszem és a nagyon hülyét játszották. Majd a bíroságra bejött egy zenekar is és elkezdtek ott dalolni. Tudom fura egy film de fontos lenne ha valaki tudná! Köszönöm!

2013. aug. 31. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Eszelős szívatás (1991)

2013. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)
2013. aug. 31. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!