Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért Ben Affleck játssza...

Miért Ben Affleck játssza Batman szerepét? Nem inkább Joseph Gordon-Levitt-nek kéne? Végül is, a Sötét lovag feltámad végén ő találta meg a rejtekhelyet, nem?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 22:07
 1/5 A kérdező kommentje:

hopp:

*Sötét lovag - Felemelkedés

2013. aug. 31. 22:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Joseph Gordon Lewitt Robin, ha figyeltél.

De kib*szott nagy kár, hogy nem C. Bale lesz Batman.

Ben Afflecknek nem örülök, túl tökéletes mindig higgadt jófiú és ez nem összeegyeztethető azzal a karakterrel, ami a Trilógia során Batmant Sötét Lovaggá avanzsálta. A karakter lényege a belső viaskodás és Ben Affleck ezt hitelesen eljátszani képtelen (lásd: Daredevil stb.), innentől kezdve a Sötét Lovag halálra van ítélve, Afflecktől maximum egy idealisztikus, makulátlan fehér lovagot kaphatunk.

2013. szept. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2


Felejtsd el, hogy valaha létezett a Nolan-féle trilógia. Ennek a filmnek semmi köze nem lesz ahhoz a trilógiához, pont úgy, mint a trilógiának semmi köze nem volt a régebbi Batman filmek egyikéhez sem. A trilógiának már vége, nem lesz több olyan Batman, Nolan sem fog már olyat rendezni, Christian Bale sem lesz többet Batman, új korszak jön.


Én sem örülök annyira, hogy Ben Affleck lesz a következő Batman, de nem azért, mert a Rising végén JGL volt, hisz az egy másik film volt. Egyszerűen Bale után furcsa lesz Ben Affleck Batman-ként. Lehet nem lesz rossz, mert nem rossz színész, de kérdéses, hogy Batmant mennyire fogja tudni jól eljátszani, majd meglátjuk. Amikor bejelentették, hogy Ledger fogja Jokert játszani akkor is mindenki fikázta, temette a filmet, erre amint megjelent a film az egyik legistenítettebb színész lett. Szóval várjunk és majd meglátjuk milyen lesz Affleck.

2013. szept. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy olyan potenciálisan atom produkciót, mint a Batman vs Superman nem hoznának le előzményfilmek nélkül. A szánt előzményfilmek pedig a Man of Steel és kimaradásos alapon a The Dark Knight trilógia, így elvileg úgy kéne megcsinálni a vs-t, hogy az eredeti karakterektől ne kelljen elvonatkoztatni, hiszen ez csak így lehet érdekes. Igazad van sajnos mégis az elvonatkoztatás szükségességét kapjuk az arcunkba a szereplő cserével, ami nekem személy szerint összetöri a Batman vs Supermannel kapcsolatos illúzióimat.

Persze nem vitás, hogy Ben Affleck kiváló színész, de mint azt az előző kommentemben taglaltam nem képes hitelesen hozni a ma divatos sötét karakterű hőst (Green Lantern, Man of Steel, Hulkstb.), ami Hollywood legnagyobb fogása az elmúlt évtizedben a szuperhősfilmek terén. Tehát nem a The Dark Knight trilógia miatt kellene csak sötét karaktert hoznia Afflecknek, hanem azért is mert a makulátlan, egyoldalúan hibátlan hős karaktere már unalmas.

2013. szept. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem az egyetlen baj Affleckel, hogy furcsa lesz megszokni, hogy nem ugyan az az ember batman mint volt(mármint arcra) de azért ne legyen már illúzióink nem egy Forrest Gumpot kell eljátszania csak egy batmant.. jó igen a film sötétebb hangulatú az átlag szuperhősfilmekhez képest de azért közel sem annyira mint amennyire az emberek lefestik, szerintem Affleck is nagyon jól elfogja játszani .
2013. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!