Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? Bővebben lent

Melyik ez a film? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Afganisztánban kezdődik, egy amerikai állomáson, egy civil autó közeledig, figyelmeztetik hogy lassítson, meg hogy álljon meg, de az nem áll meg, elkezdig lőni, ha jól emlékszem szét is lövik aztán odamennek és kiderül hogy csak civilek voltak, egy kislány azthiszem kiszáll az autóból, de aztán az is meghal, utána onnan az egyik katona hazamegy, beszélgetnek a barátokkal, családdal, ünnepelnek, amikor megy aludni bemegy a fia szobályába nincs ott senki, de azért bemegy, nézegeti a szobát, és hirtelen megpendül a gitár, megfordul de nincs ott senki,

aztán elmegy aludni, a felesége már ott alszik, befekszik mellé elkezd beszélni, de nem válaszol senki, felemeli a takarót de ott csak egy agyonégett hulla van, itt ki kellett kapcsolnom mert mentünk moziba, de érdekelne a film, nem most ment ez már volt vagy egy éve, csak most jutott eszembe, olyasmi volt a címe mint a 6. érzéknek de nem az volt :D egy kissé gondolom zavaros a leírás, de azért nagyon köszönöm annak aki tudja hogy melyik ez a film és elmondaná :D



2013. szept. 1. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg ezek közül valamelyik?


Pokoli hajsza [link]

Vörös homok [link]

2013. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem, egyik sem az, de nagyon jó filmek, nekem bőven megfelelnek, lehet hogy százszor jobbak mint amit én alapból kerestem :D
2013. szept. 1. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!