Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek folytassam, ezt a...

Szerintetek folytassam, ezt a hobbit vagy kezdjek bele valami másba?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretek videókat szerkeszteni/vágni, így ezt csinálom mint hobbi. 8-9 hónapig vacakoltam egy programmal, mire rendesen működött. Ezek után videókat kezdtem szerkeszteni kisebb, nagyobb sikerekkel. Vannak is feliratkozóim a you tube-on (34- vagy 37 nem is tudom). A gondd csak az, hogy kevés időm van rá, az iskola mellett, ráadásul még az is ott van, hogy nagyon lassan haladok vele. Felmerült bennem, hogy abbahagyom ezt és valami másba kezdek! Szerintetek ez milyen lett? http://www.youtube.com/watch?v=ne4gOXWnxdY


Ebben kb 1 hónap színtiszta munkaidőt fektettem bele.



2013. szept. 2. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Őszinte leszek, mivel az autók engem nem kimondottan érdekelnek, próbáltam inkább a formára és a megvalósításra figyelni, mint a tartalomra. Elolvastam a leírást, a többi videódat pedig nem láttam, de egy 104 másodperces videóhoz képest aránytalanul hosszú volt az intro és az outro. A villódzások borzasztó zavaróak voltak, túl sokat használtál belőlük, ráadásul (bármilyen óvóbácsisan is hangzik ez a szöveg) egy arra hajlamos embernél epilepsziás rohamot is kiválthat. Nem igazán vettem észre átfogó koncepciót, (pl. egy márka/pálya/versenytípus bemutatása), de a játékról sem kaptam átfogó képet, volt benne egy kis műhelyi jelenet, egy kis száguldozás, egy kis állóképvetítés, és még szövegkiírás is, a témát kicsit jobban át kellett volna gondolni. Az is elég kizökkentő, hogy hirtelen alákeverted a motorhangokat, ennek is egységesebbnek kellett volna lennie a videó folyamán. Végül pedig érzésem szerint túl kevés effektet tettél bele (bár tudom, hogy a vágás és az effektezés két külön dolog). Igazából úgy gondolom, ha élvezted az ezzel töltött időt, akkor mindenképp folytasd, (ráadásul az mindenképp hasznos, hogy közben több programot is alaposan megismersz) csak esetleg próbáld valami konkrétabb szerkesztési elvre felfűzni a következő munkáidat. Bocsi, hogy negatív voltam, de azért fogadd elismerésem, hogy ilyen kitartóan dolgoztál rajta.

2013. szept. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 -Igazmondó- ***** válasza:
Túlságosan alapszinten vagy még. Így nem érné meg, fölösleges, vagy komolyabban odaállsz és tanulsz más videósoktól, vagy hagyd abba. Megnéztem a többi videóid is, hát eddig nem igazán mutattál fel még semmit. Lehet volt vele egy hónap munka, de nem látszik meg rajta. Ha ezt akarod csinálni, ahhoz több időt kell vele tölteni.
2013. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket:


Első válaszolónak: Én úgy vagyok ezzel, hogy nem az a lényeg, hogy mit mutat be a videó, hanem hogy azt mutatja be amit te elképzelsz. A motorhangokat, pedig direkt tettem bele.

2013. szept. 3. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!