Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan mozit Bács-kiskun...

Tudtok olyan mozit Bács-kiskun megyében ahol fogják játszani a one direction-this is us filmet feliratosan?

Figyelt kérdés
Eddig nem találtam sehol sem, mindenhol csak eredeti nyelven, de láttam hogy bp-n meg lesz feliratosan is.. Ha itt Bács megyében nem tudtok, a közelben esetleg? Előre is köszi! :)
2013. szept. 2. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

' This is us című film az alábbi Cinema City mozikban lesz látható: Budapesten: Cinema City Aréna, Allee, Westend, Campona; vidéken: Győr, Debrecen, Alba, Pécs, Szeged ' ! Szóval nem vetítik ott.


Én megláttam Facebookon,hogy a Cinema City tegnap délután kitette,h hol vetítik és estétől lehet jegyet foglalni. Azután csak a weboldalt néztem,hogy legyen helyem ,szóval Debrecenben ott leszek a premieren! :)


Viszont már a közösségi oldalon sokan kommenteltek,h lehetne többször vetíteni (mert alig fogják!) ,mivel lemaradtak erről a dologról. Én is már hónapok óta ezt várom. Szóval ha mondjuk másik megyében néznéd,nem lenne garantálva helyed...... CSAK NÉGY,AZAZ 4 NAPIG VETÍTIK! :( Nem értem ezt a logikát,sokszázezer fan van Magyarországon!

2013. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, sajnos én is csak ezt találtam.. :/ Eddig azért reménykedtem :/ Remélem legalább a netre felrakják akkor feliratosan.. köszi a választ :))
2013. szept. 6. 16:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont tegnap jelentették be,h a nagy érdeklődésre való tekintettel mindenütt vetìtik. Jövőhéttől nézd a Cinema city Facebook oldalát.
2013. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!