Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek hogy tetszett a Hair...

Nektek hogy tetszett a Hair című film?

Figyelt kérdés

nekem nagyon bejött, mondhatni, hogy kedvenc filmjeim közé tartozik, igaz h nagyon régi de még mindig ütős.

meg persze Berger, utánozhatatlan figura, sármos , még a hosszú haj ellenére is jól néz ki. szeretem ezt a filmet és kár hogy manapság nem csinálnak ilyeneket.


2013. szept. 5. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Imádom!!! Nagyon sokszor láttam, tényleg meg is kellene nézni megint valamikor :) A zenéje is szuper, meg a szereplők is persze.
2013. szept. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem!! Píísz :)
2013. nov. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Naggggyon, sosem szerettem a musicalokat, de a Hair vmi olyat tud adni, ami nekem nagyon tetszett. Az az egész felszabadultság amit Bergerék képviseltek ku#vajó!
2014. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Én 10 percig se tudtam nézni. Lehet, hogy csak velem van a baj, de rühellem, ha 3 mondatonként valaki kényszeresen elkezd énekelni és mindenki hirtelen táncra perdül. Nézhetetlennek tartom az ilyen filmeket.
2014. szept. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kedvencem! Eddig még sosem imádtam filmet. Egyszerűen zseniális!! Bergeeeer ♥
2015. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Imádom.

Először nem tetszett. gondoltam mit énekelgetnek ennyit már. Aztán a vége az annyira kárpótolt. A végétől szerettem meg. Mikor már másodszora néztem meg még jobban tetszett. Az egész. Imádom.

Ezt a filmet végig kell nézni, nem lehet megítélni 10 perc után az egészet kell a mondanivalója végett. Csodálatos film.

2015. aug. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek.

Mikor "hippi lettem" (volt egy időszak mikor megváltozott a gondolkodási módom, és azt hittem tökre hippi vagyok) akkor láttam először a filmet. Azt gondoltam egy szar. Ilyenek a hippik? Ezek disznók, ez valami vicc.

Aztán mikor utánanéztem jobban a film hátterének, meg hogy azok az emberek miért olyanok amilyenek, akkor megértettem, hogy mi miért van. Imádom a filmet.

2016. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!