Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Percy Jackson and the...

A Percy Jackson and the lightening thief című filmhez hasonló nyelvezetű angol film 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Mostanában rászoktam arra, hogy angolul nézzek filmeket, mert azzal zudom bővíteni a szókincsemet és a kiejtést is hallom. Az angol tudásom ott tart, hogy ezt a Percy Jackson filmet jól értettem de azért volt kellő mennyiségben új szó is. Tudnátok nekem még ilyen filmeket ajánlani?

13 éves lány



2013. szept. 7. 18:52
 1/4 anonim válasza:
külön film nem jut eszembe,de szerintem inkább felirattal nézz filmeket,mert úgy az új szavakkal is tudsz mit kezdeni.jól csinálod,én is így tanultam az angolt.a legszigorúbb tanárunk szerint 30főből nekem volt a legjobb kiejtésem és rengeteg új szót megtanultam.sorozatokat is ajánlom így.
2013. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is felirattal nézem. Viszont a sorozatokat a filmekkel ellenben, már végképp nem találom meg az interneten és a filmeket is csak nagy nehezen és nem is mindig sikerül
2013. szept. 7. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Fel kell regisztrálni nyitott torrent oldalakra. Ott megtalálsz szinte mindent.
2013. szept. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ugyan nem láttam azt a filmet, de most eszembe jut 2 film is, amit egész jól lehet érteni.

1. Angol felirattal néztem: Hazzárd megye lordjai (2005), angol címme: Dukes of Hazzard

2.Japán vagy kínai felirattal néztem(szóval nem is néztem a feliratot :D ): Családi üzelmek (2013) , angol címe: We're the Millers.

A családi üzelmek talán könnyebb, mármint én jobban értettem, viszont a fele káromkodás(lehet, hogy ezért).

2013. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!