Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Más is megfigyelte már, hogy...

Más is megfigyelte már, hogy az amerikai sorozatokban mindig van egy néger pasi és egy ázsiai csaj, akik a végén egy pár lesznek?

Figyelt kérdés

Én a Sharon naplója c. rajzfilmsorozatban figyeltem ezt meg kb. 10 évesen, azóta mindig szembetűnik xD

Néger pasi, japán csaj..

Most a Carrie naplóját nézem, szintén ez a történet..., néger pasi, kínai csaj..

Kapásból nem tudok most több ilyet mondani, de sok van :)


Oké, hogy az USA az egy "olvasztótégely", de hogy miért pont ezeket "írják össze".. :)


2013. szept. 8. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nem.

2013. szept. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hmm?

Talán úgy kellett volna fogalmaznom, hogy ázsiai (általában kínai vagy japán) gyökerekkel rendelkező csaj? :) Végül is nem mindegy, de nem kell szőrszálhasogatni :P

2013. szept. 8. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Amerikának roppant színes az etnikuma. Magyarországon sokan arra is rácsodálkoznak, ha négert látnak. Nem úgy kell ezt kezelni, mint Európa ránk eső részét.


A kérdésedet pedig lehetne szőrszálhasogatni, hiszen úgy fogalmaztad meg. Ha erre jobban figyelsz, akkor persze, hogy nem kapsz olyan válaszokat. Mert a kérdésedrea válasz az, hogy roppant kevésnél van így.

2013. szept. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazad van! Talán kicsit gyorsan írtam ki a kérdést, és nem gondoltam át, hogy nem úgy fogják érteni, ahogy én gondolom.


Egyébként igen, tudom, hogy Amerika más (és Amerika alatt én most csak az USA-t értem), ezért is írtam az olvasztótégelyt. És semmiképp sem arra akarok kilyukadni, hogy fura, ha négert látok...

Hanem arra, hogy a néger pasi miért kap mindig ferde szemű csajt? Miért nem tudnak egy néger pasinak fehér, vagy akár szintén néger csajt írni? Vagy a kínai csajnak fehér pasit?


Újabb pl. Kaliforniai álom.

2013. szept. 8. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a rajzoló lyuk ezeket a figurákat tudja jól rajzolni!
2022. márc. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!