Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez melyik film lehet?

Ez melyik film lehet?

Figyelt kérdés

Még régen láttam VHS kazettán egy filmet, kb: 1991-2000-es lehet. Rövid története: Három nőről szól, akik egy bárban táncolnak, egy szőke cicababa féle, egy fekete hajú, a harmadikra nem emlékszem. Aztán egy ember lelövi a bár tulajdonosát. Az egyik nő ennek szemtanúja lesz, erre a gyilkos odaadja gyorsan neki a pisztolyt, amit észrevesz szintén egy bárban dolgozó valaki. Ezután a nőknek menekülniük kell.

Egy régi típusú kékszínű shevrolett-el menekülnek. Aztán közben vásárolgatnak üzletekben. A szőke nő (mutatják) felhúzza a lábára a fehér harisnyáját.


Ha jól emlékszem: A gyilkos lányok Támadása volt a címe, de ezt semmilyen nyelven nem találom az interneten.


Az biztos, hogy nem ez a film volt az: [link]



2013. szept. 8. 18:53
 1/4 A kérdező kommentje:
A fekete hajú nőt, akinek ondolált haja volt, Maja-nak hívták. Ha jól emlékszem, ez a nő volt az: [link]
2013. szept. 8. 19:07
 2/4 anonim ***** válasza:
hát megnéztem megtaláltam a csaj nevét de csak egy filmben szzerepelt a Harc az olajért filmben Dudikoffal másik filmje az IMDB szerint nincs szóval valami másik nő volt a filmedben!
2013. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

de amúgy beugrott egy film...

nem a Thelma és Louise filmre gondolsz véletlenül!

2013. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Közben megtaláltam: [link]


Csak youtube-on van meg belőle 2 klip. Több semmi.

2013. szept. 8. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!