Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok jó, aranyos...

Ajánlanátok jó, aranyos állatos rajzfilmeket? Mindenkinek megy a zöld!

Figyelt kérdés

Ezeket a filmeket láttam eddig:


Bambi

Susi és Tekergő

101 Kiskutya

Macskarisztokraták

A róka és a kutya

Oroszlánkirály

Balto


És ehhez hasonló rajzfilmekre lennék kíváncsi, 2000 előttről (nem folytatásokra). Mármint 2D-s rajzfilmekre, amik állatokról szólnak, de nem Micimackóra, vagy Mickey egérre vagyok kíváncsi. (Remélem mindenki meg tudja különböztetni a kettő között a különbséget)

Leginkább a Disney rajzfilmek érdekelnének (ha még nem láttam az összeset), de ha hasonló stílusban vannak még ilyen filmek, csupán más gyártótól (pl. Balto), azokra is kíváncsi vagyok.


Köszönöm!



2013. szept. 9. 20:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hát feladtad a leckét!:)2000 előtti Disney mese....állatos..felsoroltad mind :D talán még a Dumbo-t mondanám.De tudod ott a google.Igazából ha belegondolsz a mesék 70% -a tuti állatos,illetve állatokról szól.Ami meg nem,abban is van állat.Vagy Mackótestvér de az 2003-as azt hiszem.
2013. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Leginkább kifejezetten állatokról szólókat szólókat keresek. Google-n nem találtam nagyon így, de azért köszi!
2013. szept. 10. 15:57
 3/12 anonim ***** válasza:

A Dumbo kimondottan állatos és nagyon szomorú, a Dzsungel könyve is igen állatos, mert csak 1 ember van benne ugye Maugli.

Aztán ott a lovas, bár azt én nem láttam, mert akkor már kis híján felnőtt voltam, Szilaj a vad völgy paripája, bár az 2002-es.

Magyar állatos is van ám, a Vuk, az is nagyon szomorú!

2013. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na, akkor megnézem a Dumbo-t, a Dzsungel könyvét még valamikor nagyon régen láttam. És köszönöm, a Vukra nem is gondoltam. A Szilajt is nemrég láttam és nagyon tetszett, de az tényleg 2000 utáni film.
2013. szept. 11. 17:40
 5/12 anonim válasza:
Vacak a hetedik nyúl, ez volt a kedvencem kiskoromban :)
2013. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bambi 2 határozottan méltó az elődjéhez ,bár az is 2000 utáni ,de nézd meg nagyon aranyos :)


Olivér és társai nekem bejön :)


Bianca és Bernard A mentőcsapat :)


Robin Hood a Diseny féle az sem rossz szép a betét dala


Minden kutya a menybe megy


Gesztenye a honalapító nem egy tündérmese


Állatfarm bár az Orvell regény


Ennyit tudtam össze szedni több nem jut az eszembe .

2013. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezüst nyíl.

Szerintem az japán "mese" lehet, de (bár nem láttam még a Balto-t csak hallottam róla) ahhoz hasonlatos lehet.

Kutyákról és medvékről szól, és gyerekkoromban imádtam. Még van, hogy ma is leülök megnézni. Régen sorozat volt, de én netről 4 részben szedtem le, ha maratonban nézed kb olyan 6 óra az egész, de ha szereted az ilyen stílusú meséket, akkor garantálom, hogy egy huzamban végig fogod nézni :)

2013. okt. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A fentieken kívül még ezeket szerettem gyerekkoromban:


Ico a bátor lovacska http://www.youtube.com/watch?v=-wHyDcOiiWM&feature=kp


Vili a veréb http://www.youtube.com/watch?v=2ATBSX2rd-g


Lúdas Matyi http://www.youtube.com/watch?v=Zdcu62T3wWs


Szaffi http://www.youtube.com/watch?v=SxKEhEa9vPo


Ezek nem Disney mesék, de nagyon jó mindegyik.

2014. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a Rio-t ajánlanám (Az 1 jobb, mint a 2, bár az inkább 3D animáció), Disney-től van még az Olivér és társai. Ott a címszereplő egy aranyos cica. Magyar állatos rajzfilmből pedig a Hugó a víziló is aranyos
2015. nov. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikori, magyar mese, én szerettem nagyon: hugó a víziló
2016. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!